Aile Planlaması Yazz24+4 kullanan bırı yardım edebılırmıı lutfen cok acıl?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

melekbal123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2012
138
3
Merhabalar oncelıkle.ben kıstımden dolayı dogumkontrol ılacı kullanıyorum 2 aydır. Gecen ay 1 hafta kahverengı akıntım sadece 1 gun kanamam oldu ve bıttı. Fakat sımdı adetıme 15 gun kadar var.10 gundur goguslerım cok sıs gecelerı ozelllıkle cok acıyor.beyaz akıntım var.bunlar hamılelık belrtısımıdır?yoksa ılacın etkısımıdır.(ılacım yazz24+4) sımdıden tesekkurler

canım bende aynı ilacı 6 ay kadar kullandım. hergün aynı saatte yani düzenli içtim ve hiç bir yan etkisini görmedim. gögüslerinin şişmesi ve ağrıması hamilelik belirtisi gibi ama belki sana etki etmiş olabilir ilaç. kişiden kişiye değişebilir..

bende hergun aynı saatte ıcıyorum ılacı daha oncedende 1sene kulandım hıc boyle etkılerı olmamıstı .adetıme 15 gun var bukadar onceden olrmu bunlar ((

bende bilmiyorum ki tatlım ne zaman başlıyo belirtiler.. hayırlısı olsun hakkında. istiyomuydun bebek??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…