Yazz doğum kontrol!!!

Yasmini 1 sene kullandım tam gününde oluyordum canım sonra da diğer hapa geçmiştim doğumdan sonra da desolett kullanmaya başladım yine bulantı falan yapmıştı diğer içtiğim ilaç desolett bişey yapmadı
bende yazza gecmistim ama 3 guncuk kullanabildm bacak agrisi yapti pihti atiyor die biraktim cekilme kanamasi leke olarak kahverengi oldu bitti kirmizi gormedm bugunde sonraki adetim normal adet oluyor yani yone kahverengi sokulme yok etkiledi heralde ne zmn kirmiziyi gorucem blmiorm tirnak kadr gelio okdr geliyor denemez

ayni sorun bende de var surekli agri kesiciye cevap vermeyen kasık bel kalca arasi dolaşan agri var sadece kist buldular bende regl olunca doum kontrol hapina basliycam inşallah agrilarima iyi gelir
benim 13. gün oldu fakat hala ağrılarım devam ediyor umarım sana iyi gelir :KK43:

kızlar peki bir şey daha soracağım sizlere malum bu doğum kontrol haplarının sivilce tedavisinde de kullanıldığı söyleniyor. fakat benim 2 haftadır kullanıyor olmama rağmen her yerim sivilce doldu bacaklarım ve kollarıma kadar.. acaba aynı durumu yaşayan var mı yani ters etki edip sivilce çıkarabilir mi bu ilaçlar hormon yüklemesi bir tek bana mı yaramadı acaba...

X