Yazz doğum kontrol hapı

derincansever

Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
122
22
24
Kızlar selamm bu ay dkh başlayacaktım ama reglim 4 gün önce geldi o yüzden daha hapı almamıştım malum hafta sonundayız her yer kapalı pazartesi 3.günüm o gün alıp başlasam sıkıntı olur mu sizce ve korur mu ilk aydan ( prospektüste alınabileceği ve bir hafta sonunda korur yazıyor) bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Bir de sizce yasmin mi daha iyi yazz mı doktorum ikisini de kullanabilirsin dedi

Merhaba ben ilk kutuyu kullanıyorum ve 3. Beyaz tabletteyim bu son 4 beyaz tableti kullanırken de koruyor du değil mi

Yazz çok iyi canım. Ben 1 seneden fazla kullandım. Yan etki filan da yapmadı. Bazı haplar göğüs ağrısı vs yapıyor ama yazz iyiydi. Tavsiye ederim.

Yazz çok iyi canım. Ben 1 seneden fazla kullandım. Yan etki filan da yapmadı. Bazı haplar göğüs ağrısı vs yapıyor ama yazz iyiydi. Tavsiye ederim.
Merhaba ben ilk kutuyu kullanıyorum ve 3. Beyaz tabletteyim bu son 4 beyaz tableti kullanırken de koruyor du değil mi

İlk kutuyu kullanırken ben yine de ne olur ne olmaz prezervatif de kullanmıştım. Sağlama almak için. Sonraki kutularda başka bir yöntem kullanmadık sadece hap

Mrb ben de ilk kutudayım bugün son pembe hapı alacağım son 4 gündür koyu kahve kanamam var sizde de böyle oldu mu? Acaba ara kanama mı yoksa adet mi oldum anlamıyorum çünkü düzenimi bozdu bu hap

İlk paketin son beyaz hapını kullancam
Bu beyaz hapı kullanırken ilişki olsada bir sorun olmaz değil mi
Bu arada olmaz korumaya devam ediyor diyorlar ama ben yine de ilk kutu diye prezervatif de kullanıyorum

Mrb ben de ilk kutudayım bugün son pembe hapı alacağım son 4 gündür koyu kahve kanamam var sizde de böyle oldu mu? Acaba ara kanama mı yoksa adet mi oldum anlamıyorum çünkü düzenimi bozdu bu hap
Adetin ilk günü mü başladınız ?
Ben adetin ilk günü başlamıştım, ve beyaz tablet başlayınca adet oldum ve uzun sürüyor bu 3 ay olabilirmiş

Adetin ilk günü mü başladınız ?
Ben adetin ilk günü başlamıştım, ve beyaz tablet başlayınca adet oldum ve uzun sürüyor bu 3 ay olabilirmiş
Ben adetimin 5.gününde başladım ve beyaz hapın 2.sinde adet oldum. Ama hapı bıraktım vücudum eski sistemine geri döndü ve çok rahatladım. Ara kanamam da durdu muhtemelen vücudum hap çekilince östrojeni ayarladı diye. Doğum kontrol bana göre değil prezervatif ve bazen de geri çekilme ile korunmaya karar verdim.

İyi akşamlar bende hap kullanmaya karar verdim doktor 2 hap önerdi yazz mi yoksa yasmin mi kararsızım kilo aldirmayan en az yan etkisi olan hangi hap kullananlar varsa bilgi verirseniz sevinirim eğer birini kullansam yan etkisi görulse başkasiya nasıl geçiş yapılıyor bilgisi olan varmı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…