Yaza fomda girelim mi 😀

Şöyle yazılan mesajları okudum da herkes de kv muzdarip boşverin bu mübarek günlerde kafanıza takmayın çünkü hiç değmez eşinizle muhabbetinizi etkilemiyor önemli değiller tecrübeyle sabittir

Ayyy keske Bnde bu kiloda olsam Allahim amin
OLursun. OLunuyor.
Ben 160 boyundayim. Dogumda 17 kilo almistim. Dogjm sonrasi hep 65 lerde kaldim. 1 aylık online diyetle zayifladim biraz. Boyle 60 a falan indim diyet bitince tekrar aldjm falan....ayyy Kabustu bi turlu 60 in altina inemiyordum... Eski kiyafetlerime giremeiyordum falan. Girsem de estetik durmuyo....Bu boyle olmayacak dedim spora yazildim.
Grup derslerine girmeye basladim. Çok kasmadigim için 2 kilo verip 1 kilo aliyordum falan. 60 ın altini bende bu bi kac aydir gordum. Hedef 53 ama zor yani. Kasarsan 1 ayda 6 kilo verirsin mesela..ama kasmaya zorlamaya hayattan sogumaya gerek var mı. Onu surdurmekte zor. En guzeli sevdigin seyleri yiyerek zayiflamak. Azicik sabır gerekiyo

17 kilo ne ki Ben 20-22 kilo aldim Ama 10 kiloyu son ayda aldim benm cocuk 41 haftalik dogdu da bende sende. Con farkli degilim boy olarak 1.63 cm . Bn dogum sonrasi cok kolay verdim 15 kilo emzirme doneminde geri aldim . Ama suanda fena degilim. Ben Bir ay kadar sonra ise donucem isim geregi hep klasik giyinmsm
Gerekiyor klasik kiyafet kiloyu coo belli ediyor ve isin kotu tarafi yeni den alisveris yapip dolabi doldurmak olur . Malum kiyafetleri cok coo pahali . Ya bide bir soru dogumdan ince 37 giyiyordum ayakkabi dogumdan sonra ayaklarim 38 oldu bu geciyor mu ? Butun ayakkabilariM skiyor topuklulular olmuyor

Onu duymustum ayagim buyudü diyorlardi. Bence nedeni kilo. Kilo verdikce ayak numarasi da kuculur. Benim 38 di. 39 olmadı. Ama seninki iner. Sen 57 lere bi gel

Benim de ayaklarım büyümüştür 37 oldu sonra kilo verdikçe eski numaran dönüyor merak etme.

Selam herkese. Sabah bol ekmekli bir kahvalti oldu. Ama sobrasinda hic acikmadım. Korkarim hala acikmiyorum. Aksam disarda yiyecegim için hafif seyler tercoh edebilirim. Bu haftasonu biraz fazla yedim sanki

gunaydin yemek bir sekilde iyi oluyor ama sonrasindaki o tatli krizi aman allahim ruhum ac benim ya 10 gun yemek yemesemde 1 saat yemesemde gozum donuyor sonumuz hayrolsun
Tatli krizi yasiyorsan belki yemekte yeterince doymamissindir. Mutlaka ye o tatlidan. Yojsa daha da canin ceker

Herkese merhaba, niyetli değilim tutabilenlerin orucunu Allah kabul etsin
Sabahları 1 dilim ekmekle klasik kahvaltı yaptım.
Akşam da 1 dilim ekmekle tavuk sote salata ayran yaptım.
30 dk Air Walker 1 saat de yürüyüş yaptım.
Elimden geleni yapıyorum ne kadar duraklama döneminde olsam da pes etmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…