Yaz günü turşu 😵

😁Kızartma yapmıştır. Turşuyu suclatittirmam😂😂 suyunu bile içerim. ( Güzel yaparim ailenin tursucusu benim)😂😂😂
Öyle bi canım çekti ki şimdi gidip yiyesim var 😂😂 turşunun yazı kışı olmaz kırmızı çizgimiz ikna oldum ben 😂😅
Bu arada püf noktanız nedir turşu zamanı yaklaşıyor sorsam bahşeder misiniz😂😂🤭

Biz hep yiyoruz. Siz yakın zamanda sivilceli birisi ile yanak yanağa öpüştünüz mü? Bende avakado yiyip kabuğundan maske yapmıştım sabaha yüzüm her yeri sivilce ile uyanmıştım. Ondan olduğunu düşünürken. Bana sivilce virüsü bulaştığını öğrendim. 2 tane krem yazmıştı doktor ve sabun kullanmayacaksin lif kullanmayacaksın demişti. Bioderma serum önermişti bir de hatırladığım bol su içmem gerektiği idi.
AA sabun ve lıfıde yuzume ne Cok kullanırım. Nıye kullanmayacaksın mış?

Çikolata dışında diğerlerini yemedim çokta sevmem zaten. Çikolatada aşırı değil haftada bir, tablet olanlardan diyeyim yani. Suyu da bol içiyorum . Hormonlarım da bir problem yok 28 yaşındayım. Kızartma yemeği üst üste yedim bu aralar bu da tetiklemiş olabilir.
😅turşuya suçu niye attım yerken uyardılarda beni dinlemedim o yüzden
Sen sade patates cipsi baharatsız fılan marka verilmiyor ya malum. Onu bıraz ez kucult. Sonra cıkolata yı benmarıyle erit.
Cıpsın ustune dök kurabiyeler boyutunda. At dolaba. Cıkar ye.
Bak bakim nasıl cıpsıde cıkolatayıda hep yıyosun😂

Sıvılcelerını de kucaklıcan artık, yapacak bsey yok her guzel sey zararlı yasak gunah caiz degıl. Zaten.

Sen sade patates cipsi baharatsız fılan marka verilmiyor ya malum. Onu bıraz ez kucult. Sonra cıkolata yı benmarıyle erit.
Cıpsın ustune dök kurabiyeler boyutunda. At dolaba. Cıkar ye.
Bak bakim nasıl cıpsıde cıkolatayıda hep yıyosun😂

Sıvılcelerını de kucaklıcan artık, yapacak bsey yok her guzel sey zararlı yasak gunah caiz degıl. Zaten.
Tatlı tuzlu karıştırmayı denemedim hiç. bu tariften sonra yüzüm kızamık gibi olur kesin bu hassasiyetle 😹
Desteğiniz pozitif tavsiyeleriniz için teşekkür ederim burdan bana ekmek çıkmadı sivilce çıktı yine 😂😂

Kızartma , çikolata 🍫 ve yaz sıcağının bunalımı ... ya da üstte bir arkadaşımın bahsettiği gibi sivilceli birini öpmüş olmam birçok sebep varmış aslında 😀 aydınlandım gelen yorumlarla . Ben suçu turşuya atıp çıkmışım işin içinden 🥴
Çikolata ve abur çukuru fazla kaçırdıysanız olmuştur sivilce, kütür kütür turşu istedi canım şimdi vallahi😋

Öyle bi canım çekti ki şimdi gidip yiyesim var 😂😂 turşunun yazı kışı olmaz kırmızı çizgimiz ikna oldum ben 😂😅
Bu arada püf noktanız nedir turşu zamanı yaklaşıyor sorsam bahşeder misiniz😂😂🤭
Ay valla tamamen tadına bakarak yapıyorum bir de cam kavanoza sıcak suyla yaptığım için kütür kütür oluyor. Limontuzu kayatuzu sirke tadına bakıyorum boğazım hafif yanıyorsa tamamdır 😂 gırtlak kısmı hafif yanacak😁

X