Yaylarin Aşk Tablosu

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
YAYLARIN AŞK TABLOSU
YAY-KOÇ Heyecan verici maceralar *****
YAY-BOĞA Olmaması hayırlı *
YAY-İKİZLER İlginç maceralara birlikte atılmak ****
YAY-YENGEÇ Yürümesi zor bir ilişki **
YAY-ASLAN Ateşleyici bir ilişki *****
YAY-BAŞAK Gergin bir ilişki **
YAY-TERAZİ Eğlenceli ve hareketli bir ilişki ****
YAY-AKREP Fazla sürmez **
YAY-YAY Hızlı ve hareketli ****
YAY-OĞLAK Anlaşılmaz *
YAY-KOVA Müthiş bir ikili *****
YAY-BALIK Dalgalı bir ilişki ***

• Konu Sahibi EU1
yay-akrep eşlesmesi fazla sürmez deniyo ama benim en yakın arkadasımın süper bi ilişkisi var.gayette mesutlar yane

• Konu Sahibi EU1
esim yay ben balik burcuyum her ikimizde burclarimizin tam ozelliklerini tasuyoruz , ama ikimizde dogru ve durust yasiyoruz ,birbirimizi tamamliyoruz ,o hareketli macera dolu ben sakin duygusal , aramizda yillar gectikce dahada buyuk bir ask doguyor , birbirimizi kavga ederek tanimistik suan ayrilmaz ikiliyiz ,ne o bensiz yapa biliyor ne ben onsuz ,biz birbirimizi hic dogru tanimadan evlendik hislerimize gore davrandik ikimizde , simdi tam 7 yillik evliyiz birtane dunya guzeli kizimiz var ve cok mutluyuz ,allah bozmasin !insanlari ozel kilan karekteri dir eyitimidir anne baba sevgisidir allah sevgisidir !:1hug:a.s.

• Konu Sahibi EU1
selam.. burc uyumlarına göre anlasılması zor olarak gozuksede ben aşkımla süper anlaşıyorum,Allah bozmasın.. belkide biz yukselenlerimizden kurtarıyoruz tamamiyle benim yukselenim kova ,onunkisi yengec muhakkak etkisi vardır ilerisi için planlarımız var ,hayırlısı... genelde biz kızlar arasında burcu ne hmm yok anlasamazsınız yada sueper anlasırsınız gibi kavramlar çok kullanırız :) arkdaslarımda aynen fazla surmez dediler ama biz şuan sözlüyüz:))
MuTLuYuM A$KIMLAAA..
:asigim:

• Konu Sahibi EU1
bn akrebim ve şu anki ilişkimi saymazsak en fazla 1 ay biriyle çıktım ve Allah ın her günü kesintisiz kavga ediyorduk (bn galptim) nys şu an ki sewgilim yay erkeği hmd tüm özelliklerini taşıyo bnde başta söylediğim gibi akrebim çok kıskanıyorum ama n kadar tartışsakta 1 sene 2 aydır beraberiz astrolojiyi yanıltıcam herhalde sürmez sürmez diyodu bn rekorumu kırdım ama hayırlısı bizi ayakta tutan öpücük v anlayış diye düşünüyorum aranızda var mı bnm durumumda olan????????

• Konu Sahibi EU1
abba arkadaşımıda tebrik ediyorum bu rada Allah bozmasın aranızı!!!!darısı başıma hoş bizde bn akrebim ama olsun

• Konu Sahibi EU1
yay_yay...

ilişkimiz evet hızlı ama hareket yok...:roflol: .(6 sene nasıl geçti anlamadım)

• Konu Sahibi EU1
YAY-İKİZLER İlginç maceralara birlikte atılmak ****

aynen bızı anlatmıssın canıkomm

:uhm:aranızda kendisi yay eşi boğa olan varmı hani onların ilişkiside bizimki gibimi merak ettimde

eşim balık bende yay bağağı zor geçiyo çok zıttız yaaaaaaaa ama iyi adam heeeeee :icecream:

YAY-AKREP Fazla sürmez **
diolar bizim üç yıl sürdü ama bitti akrep erkekleri cook bencil oluolarr benneyaptımkiÇok üzgünüm çoook

yok ya ben yay burcuyum esim de boga allaha sukur 1 bucuk senedir beraberiz 1 senedir de evliyiz bir de oglumuz var cok mutluyuz iyi ve anlayisli bir ikilişakkıdı

yay we yengeç iLişkisine dair bilgisi olanda yazsn ya meraklardaym

yay we yengeç iLişkisine dair bilgisi olanda yazsn ya meraklardaym

canım hiç merak bile etmene gerek yok valla ben yay burcuyum ayrıldıgım kişilik ise yengeçti geçinmeleri gerçekten çok zor iki burç offf keşkee böyle bir ilişkiye başlanmasaydım diye çok pişman oldum ama ne yaparsın düştüm hataya bikere...
bilmiyorum karakter olarak benzer yanlarımız varmı ben çok kıskançtım ilgiden çok hoşlanan bir insanım heran herşeyi paylaşmak hep birlikte olmak isterdim...
dogal olarak konuşmak mesajlaşmak isterdim ,sahiplensin isterdim ilkj başta çok iyiydik bu dediklerimin hepsi vardı ama yengeçlerin öyle bir özelligi var ki arkadaşım çok beter bi kere güvenleri sarsılsın artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz bende güvenini sarstım tabi ne arar ne sorar oldu varlıgından bile haberdar olmazdım haftalar boyunca bitti tabii ama yengeç burçları gerçekten çok zorr insanlar oluyooo
hele bide annakuzuları kii sorma en beter yanları......

yay-yay tam ikimizi anlatıyor :içelim:

sevgili sıla ben yay eşim yengeç yürümesi zor bir ilişki diyorsun. zaman zaman zorlanıyorum.ama yayın iyimserliği ve yengecin iyi bir yuva kurucu sayesinde düşe kalka 15 yılı devirdik. 2tane dünya tatlısı çocuklarımız var.oğlumuz yay kızımız başak.

ben yay sevgilim ikizler 3 yıla gırcez nısanda
zıt burclar bu ıkı burc ama ikili ilişkilerde ne kdr iyi oldugunu gorceksenz sakaın korkmayın
bn ikizler erkegiyle olmaktan cok mutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…