Göz Makyajı Yatmadan önce kaşve kirpiklerinize vazelin sürerseniz...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.003
Vazelin doğal yapısı ile cildi nemlendirir ve parlaklık vererek ciltte en uzun süre kalabilen bir kremdir.

Kirpiklerinize Sürerseniz
Gece yatmadan önce kirpiklerinize sürerseniz sabah kirpiklerinizin daha dolgun ve daha uzun olduğunu göreceksiniz. Kaşlarınızı almadan önce sürerseniz kaşlarınızı acısız alabilirsiniz. Saçlarınız sağlıksız ve kırıksa uçlarınıza bir miktar sürmeniz yardımcı olacaktır. Güneşten yanmayan diz arkası gibi bölgelere sürerseniz aradaki renk tonunu ayarlayacaktır.

Parfüm Kokusunu Kalıcı Tutuyor
Kurumuş ve çatlamış siz, dirsek, ayak ve bacaklarımızı kısa sürede nemlendirir ve ayrıca parfümü vazelinin üzerine sıkarsak kokusu daha kalıcı olacaktır.

Dişteki Ruj Lekesini Temizliyor
Dişinize bulaşan ruj lekesini bir parça vazelin ile daha kolay ve daha temiz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Cilt gözeneklerini yumuşatarak açar ve cildinizin temizlenmesine yardımcı olur. Makyaj yapmadan önce sürerseniz daha parlak, daha doğal ve daha kalıcı olacaktır. Saçınızı boyarken Alın, Kulak ve Ense bölgesine sürerseniz bu bölgeye boya sürüse dahi leke olmayacaktır.

Kirpik diplerini tıkar mi diyeceğim ama bende göz makyajımı , susam , badem , üzüm çekirdeği gibi yağlarla temizliyorum .

Bazıları çok kötü kokmuyor mu ya

Ben kulak temizleme çubuğunu vazeline sürüp kirpik diplerime sürüp uyuyordum bir ara. Uzatmasa bile gür duruyor sağlıklı duruyor, besliyor sonuçta. Olmassa zeytinyağı da en iyi kirpik uzatma yöntemlerindendir

Yağ bezesi çıkarmaz mı? Yağlı nihayetinde, akıyor vs.. Yüzde vazelinden hep çekinmişimdir, diplere sürelim derken akıp yayılıp göz çevresinde yağ bezeleri çıkmasına sebep olursa ya ? No goood

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…