yatarken neler giydiriyoruz.

yataktan kaldırdığımda yeleğini giydiriyorum ama yarım saat sonra çıkartıyorum yeleği

ben uyku haircinde hep yelek giydiriyorum çünkü üzerinde hep iki kat ince penye oluyo..

iki kat ince penyeyle ben bile üşüyorum onun için kıyamıyorum..

yani biri uzun kollu çıtçıtlı bady biride ince t-short yeleksiz üşür bence..

gün boyunca bende yelek giydiriyorum bi yatarken çıkarıyorum.yatarkende alttan kısa kollu çıtçıtlı badi kilotlu çorap üstünede pijamalarını giydiriyorum.duru da çıplaklıga bayılıyo tek badiyle dolaştırcağım günlere sabırsızlanıyorum

bizim evler sobalı olduğu için sabaha karşı soğuk oluyordu o yüzden alttan uzun kollu çıtçıtlı bady, ayaklı pijama giydiriyoum çorap ve üstüne de başka bir penye pijama, daha küçcükken patik bile giydiriyordu annemler ama uzun zamandır bıraktık havalar biraz daha ısınsın ben de çorapsız ve tek kat yatırmayı düşünüyorum bizim ev soğuk oluyor kışın yaa o yüzden iyi korumak gerek

ben uyaninca illlaki giydiririm yelek sirti hemen sogumasin diye ama artik evlerimiz o kadar isindiki

ve benim lokumda cok hareketli oldugu icin,bir süre sonra cikar bizim yelegimizde.

bu gecede corapsiz uyuduk bizzzzz,ama benim pasam cok üzerini aciyor birde en ufak bi kipirdamada

ayaklarini kaldiriyor ve yorgani hemen aciliyor.önce her defasinda kalkip kapadim ama baktim ayaklari

sicak odada sicak,sonrasinda bende uyumusum.sabah uyandigimizda yine üzerimiz acikti ama

ayaklari sicacikti pasamin,ha bu arada benimkisi cok sevdi ciplak ayak uyumasini ara ara kaldirip

kafasini ayaklarina bakarken yakaldim kendisini:)

çok şeker ya..bizimkide ellerine aşık döndürüp döndürüp izliyo..

bizim ev o kadar sıcak değil malesef..serin olduğu için yeleği gün içinde hep üzerinde..

ben yeni evime taşındım 1 ay olcak yakında.Burası gayet sıcak oluyo yeni ev olduğu için ısı yalıtımlı.biz çok şaşırdık gelince kalorifer en kısıkta olmasına rağmen ev hamam, kısa kolluyla dolaşıyosun.bende dolayısıyla bebeğimin yatma kıyafetini değiştirdim zaten çok terliyo.şimdi içine badi üstüne ayaklı uzun kollu penye tulum giydiriyorum incecik. üstüne de penye battaniye ve pelüş battaniye de koymadan edemiyorum az gelir diye ama kollarının çok altında duruyo terliyo yoksa.kollar zaten eskiden beri komple dışarda yüzünü örtmesin diye.tulum rahat ya marks spencerden almıştım 3 tane var değişik değişik giyiyo.sağı solu açılmıyo.

bizim evde sıcak oluyor kombi yanmıyor bir iki haftadır.. serin lursa ufoyu açıyoruz gecede yatak odamıza götürüyoruz.. benim oğlanların altına uzun kollu yada kısa hangii denk gelirse çıtçıtlı badi üzerine takımın üstü altına ayaklı pijama ve takımın pantolonu ayaklarınada çorap şeklinde yatıyoruz..
üzerlerine ince yazlık battaniye ile ince örgü battaniyemizi örtüyorum yorganı sevmiyorlar..
bende yakında kolsuz badilere ve çok ince ayaksız pijamalara geçeceğim..
uykudan kalkınca 10-15 dk yelek sonra çıkıyor bizimde..

havalar ne güzel ısınmıştı, bende tek kat, uzun kollu çıtçıtlı bady ve ayaklı pijama ile yatırmaya başlamıştım, ama havalar gene soğuyunca iki kat giydirmeye başladım, bir de kısa çorap çünkü kendini çok açıyor gece.
kızlar bişe soracağım kilotlu çorapla gece nasıl yatırıyorsunuz bebişlerinizi, rahat ediyorlar mıdır? ben gezmeye giderken elbisenin altına bile giydirince sıkılıyordur diye düşünüyorum, düşünsenize siz o çorapla uyuyabilir misiniz? ayaklı pijama daha mantıklı geliyor bana, kilotlu çorap sıkar rahatsız eder diye düşünüyorum.

ay siz pijama mı giydiriyorsunuz :1shok:
benimki günü aynı kıyafetle geçiriyo ancak üstü ıslanırsa , kirlenirse değiştiriyorum yoksa öle uyumadan önce pijama , uyanınca günlük kıyafet giydirmiyorum , zaten giyinmeyi hiç sevmiyo ona kalsa hep çıplak kalacak , üstüne bişey giydirirken kıyamet kopuyo oyüzden fazla soymamaya giydirmemeye çalışıyorum
1 tane kısa kollu body üstüne uzun kollu body altında da ayaklı tulum oluyo , çoraplarını daha hiç çıkartmadım ama altını açtığımda çoraplarını da çıkarıyorum bayılıyo ayaklarına hemen ağzına götürüp parmaklarını emiyo , bayılıyorum o haline alkisalkisalkis
uyanınca da bazen yelek giydiriyorum bazen battaniyesine sarıyorum 10 dakikalığına hangisi kolayıma gelirse

bende sadece dışarı çıkarken etek veya pantolon altına giydiriyorum kilotlu çorabı ,onun dışında rahat edemez diye evde hep pijama ile ..

evde sIkar pasami külotlu corap,zaten simdi corap cikartmayi ögrendi sinir olur artik onu cikartamazsa.

ben evin durumuna göre külotlu çorapla yatırdığım çok oluyor çünkü benimkinin çorap çıkarmada üstüne yok ayaklı tulumlarda bile nasıl yapıyorsa çoraplarını çıkartmayı başarabilen süper bir kız o yüzen şimdilik çorapsız bırakmak istemiyorum.

içine alttan çıtçıtlı kolsuz atlet,
üstüne yine çıtçıtlı uzun kollu ince penye
sonra da pijama takımı ve çorap giydiriyorum
sabah bir süre yelek sonra çıkarıyorum
dışarı çıkarken de altına (külotlu çorap) üstüne (uzun kollu badi) yani birer kat daha giydirip montunu giydiriyorum

ne güzel bir konu olmuş

ben yeni yeni külotlu çorap giydiriyorum gündüz,
eteklere elbiselere ağırlık verdik.

zaten 9 aylık elbiseleri minicik kaldı.Yazın giydirrim diye almıştım,şimdi bile anca oluyor.

gece çorapla uyutmuyorum mümkün olduğunca.Ayaklı altlardan giydiriyorum.Çünkü bende çorapla uyumayı sevmem.Böyle ayakları nefes alır.

bende çorapla yatmak göze zararlı diye biliyorum.nerden duyduysam.?!

üstünede çıtçıtlı kolsuz body ve uzun kollu body giyiyor.

pijama takımlarının altını giydirmiyorum patiksiz diye.üstünü giyiyor.

Benim kız gece çok açıyor üstünü ve gece serin oluyor evler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…