Aile Planlaması yasminin yan etkileri...

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

tikitik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2013
117
20
merhaba arkadaşlar ben yasmini 1 aydır kullanıyorum 1 hafta aradan sonra şimdi yeni kutuya başladım. aşırı derecede baş ağrısı yapıyor. ve bir haftalık ara verdiğim dönemde bacak ağrısı başladı. bir gün sağ bir gün sol sabahları baş ağrısı akşamları bacak ağrısı yaşıyorum.. bu yasminin bir etkisi mi sizce bilgisi olanlardan yardım bekliyorum. teşekkür ederim..

Bende yasmin kullaniyordum ama arastirmalar sonucunda bazi organlara zarar verdigini ve cok zararli bir ilac oldugunu ogrendim doktorumdan sonra biraktim onu hatta bazi arkadaslarin evini arayip artik ilaci kullanmamalarini soylemisler..bence hemen birak yada bir arastir bu konuyu derim..

merhaba..

bende çok araştırdım bazı yan etkileri var evet, bir kaçı çok ciddi hatta..şunu anlayamadım bazı arkadasların evlerini aramışlar derken kim arıyor.. bende bu kutudan sonra bırakmak stiyorum ama kafama takıldı şimdi hemen mi bırakmalıyım ki..

Ben de adet düzensizliği ve kist için bir süre kullandım.
Berbat bişi, daha önce hiç varis problemim yokken şuan damarlarımın çoğu patladı. Her ne sebeple olursa olsun nihayetinde kimyasal ve sürekli kulanılıyor. Bence gerek yok arkadaşlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…