Aile Planlaması yasmini yanlış kullanıyorum, yardım :(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

smileforhope

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
7
0
konuyu nereye açacağımı bilemedim. jinekolojiye açmamam gerekirdi sanırım özür dilerim

herkese merhaba.adım deniz yeni evliyim. yaklaşık 4 aydır yasmin kullanıyorum. adetim geçen hafta salı günü başladı. normalde 3. yada 4. günü başlarım yasmine. cuma günü başladım ama malesef bi yanlışlıkla. cuma günü perşembe yazan ilacı almışım. yani cumartesi cumayı, pazar cumartesiyi, pazartesi pazarı alıyorum. bi gün geriden alıyorum. ve cumartesi adetimin son gününde eşimle birlikte olduk. çok yeni evli olduğumuz için çocuk düşünmüyoruz. eksik almadım ama bu şekilde geriden almamın zararı olur mu yani hamile kalır mıyım? :KK43:

endişelenmene gerek yok onu kolay takip edebilmek için yazmışlar günleri yoksa ilaçların birbirinden farkı yok hepsi aynı yanii
ben bazen 4 gün içmeyi unutuyorum da 2 şer 2 şer içiyorum hiç canını sıkma günlerle alakası hiç yok
hatta ilk kutudan sonra eksik alsan bile birşey olmuyor
içini ferah tut

endişelenmene gerek yok onu kolay takip edebilmek için yazmışlar günleri yoksa ilaçların birbirinden farkı yok hepsi aynı yanii
ben bazen 4 gün içmeyi unutuyorum da 2 şer 2 şer içiyorum hiç canını sıkma günlerle alakası hiç yok
hatta ilk kutudan sonra eksik alsan bile birşey olmuyor
içini ferah tut

bugün 2 tane alıp düzeltmeme gerek yok o zaman.teşekkür ederim canım

arkada yazan günlerin hiç önemi yok sadece unutmamak için yazmışlar yani her drajenin özelliği aynı

yukarıda arkadaş herşeyi yazmış zaten o yüzden ekleyeceğim tek şey aksatmaman gerektiği aksattığında arakanama yapma riski yüksek o yüzden hamile kalmak konusunda korkun olmasın

yukarıda arkadaş herşeyi yazmış zaten o yüzden ekleyeceğim tek şey aksatmaman gerektiği aksattığında arakanama yapma riski yüksek o yüzden hamile kalmak konusunda korkun olmasın

almayı unutmuyorum da bu ay bi hatayla bi gün öncesinin ilacını alıyorum.bugün pazartesiyi alcam.umarım ara kanama yapmaz.zaten kistlerm vardı en son dr a gittiğimde :KK43:sagol cnm

X