Yasmini bıraktım hamile kalmak istiyorum

burcin12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2024
13
5
29
Merhaba,
2 ay önce 5 yıl boyunca kullandığım yasmin doğum kontrol hapını bıraktım. Bıraktıktan tam 50 gün sonra adet oldum.
16-19/08 arası adetim tamamlandı.
24/08 tarihinde itibaren gün aşırı ilişkimiz oldu.
Takvime göre baktığımda 13-16/09 arasından adet olacağım gibi görünüyor. Kasıklarımda ağrı var. Bugün Test yaptım negatif çıktı. Sizce testi çok mu erken yaptım ? Gebelik şansım var mı? Yasmini bıraktıktan sonra, hemen hamile kalan var mı ? Yardımcı olur musunuz ?

Doktor bana 2-6 ay arası sürebilir gebelik demişti yasmin sonrası. Tabii ki daha önce kalan da daha geç kalan da vardır ama vücudun alışması bile bi süre alabiliyor bazen. Benim sanırım 8-9 ay sürdü.

Ama evet testi erken yapmışsınız

BEnde aynı şekilde 3 yıldır yasmin kullanıyordum bıraktıktan sonra 3, denememiz olacak henüz tutturamadık doktor 6 ayı bulabilir dedi bakalım Allah herkesin gönlüne göre versin

BEnde aynı şekilde 3 yıldır yasmin kullanıyordum bıraktıktan sonra 3, denememiz olacak henüz tutturamadık doktor 6 ayı bulabilir dedi bakalım Allah herkesin gönlüne göre versin
Ay canım inşallah hepimizin gönlüne göre versin normal şartlar altında 4 gün sonra adet olacağım bakalım beklemedeyim ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…