Yasmin hap etkileri

tarzpir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2022
196
42
27
Merhabalar daha yeni Yasmin kullanmaya başladım. Normalde çıkmayan sivilcelerim çıkmaya başladı yüzümde bu kadar sivilcenin çıktığını hatırlamıyorum bıle. Alnım,kulak önlerım,çenem,boynum bacaklarım her yerde irin olmayan ağrılı sivilceler çıkmaya başladı. Geçceklerıne çıkmaya devam edıyorlar. Aynı zamanda 21 gunluk surecın 14. Gununden sonra baş ağrılarım çok keskinleşmeye başladı. Migrenım vardı ama 2hafta sonra etkı etmesı şaşırttı ve aynı zamanda akşamları mide bulantıları. Asla aç karna ılaç almıyorum, yatmadan aldım. Şuan 1 haftalık boş süreçteyim ve 2kutum daha var. Bu gibi yan etkiler yaşayan var mı aranızda ,varsa geçer mi yoksa başka ılaç mı kullanmalıyım?

Doktor kontrolüyle başka ilaca geçebilirsiniz, ben sivilce ilacı kullandım sonrasında da doğum kontrol kullanmanın iyi gelebileceğini söyledi doktor, herhangi bi sıkıntı da yaşamadım Yasmin kullanıyorum.

Bence bir doktora danış, ben de Yasmin kullanıyorum hiçbir yan etki yaşamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…