Aile Planlaması Yasmin hakkinda sorum var acil

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

- Janna -

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
7 Ekim 2011
13.907
10.710
29
Hanimlar merhaba,
Bu ay olacagim adette yasmine baslamayi planliyordum ama adetim baya gecikti. Bildiginiz uzerede yasmine adetin ilk gunu baslaniyor.. Acaba adet sokturucu icsem ondan sonra adetin ilk gunu yasmin kullansam bisey olur mu? Etkisi falan gider mi yani onu merak ediyorum.

Adetiniz her zaman gecikir mi?
Eğer hamile olma olasılığınız varsa önce test yapın.
Daha sonra adet söktürücü alabilirsiniz ama adetiniz yine hemen gelmez.
Adet olunca Yasmin'e başlamanızda da sakınca yok.

Adetiniz her zaman gecikir mi?
Eğer hamile olma olasılığınız varsa önce test yapın.
Daha sonra adet söktürücü alabilirsiniz ama adetiniz yine hemen gelmez.
Adet olunca Yasmin'e başlamanızda da sakınca yok.

Neredeyse iki aydir adet olmuyorum canim. Ama bu bende birkac ayda bir tekrarliyor malesef.. O yuzden hamilelik olasiligini pek dusunmedim.
Yasminede hem korumasi hem adetimi duzene sokmasi icin basliyorum zaten. Ader sokturucunun adeti baslatmasiyla birlikte kullanirsam herhangi bir sorun yok dediginize gore. Tesekkur ederim cevabiniz icin.^^

Son düzenleme:

Rica ederim :)
Ben o şekilde kullandım sıkıntı yaşamadım.

Merhaba, öncelikle bir gebelik testi yaptırın, sonrasında sonuca göre adet söktürücü alıp adetin ilk günü yasmine başlayabilirsiniz sıkıntı olmaz. Ayrıca yasmin yerinede size yazz adında bir ilaç var onu tavsiye ederim

hiç bir sorun olmaz. ben bu şekilde yasmine başlamıştım.

hiç bir sorun olmaz. ben bu şekilde yasmine başlamıştım.

Cevaplarınız için teşekkürler.
Hala adet olamayınca geçen gün test yaptım negatif çıkıncada bugün adet söktürücü alıp başladım.
İnşallah kısa zamanda olurum da yasmine başlayabilirim artık..

Kızlar adet söktürücüyü hala kullanıyorum bugün 5. günüm.Son 1 günüm kaldı..
Sizce ne zaman adet olurum? Ara ara ağrılar giriyor ama yanıltıcılar hep sonradan geçiyorlar.:26:

Kişiye göre değişebiliyor canım ama prospektüsünde de 10 güne kadar vakti olduğu yazıyor.

Bugün 10. günüm ve hala adet olmadım canım
Her gün ara ara karnıma ağrı giriyor ama sonra geçiyor. .
Neden olmadım anlamadım gitti.
Bunun dışında göğüslerim aşırı şişti, ve karnımda.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…