Yaşasınnnnn hamişiiiiimmmm...

• Konu Sahibi barbie0101
  • Başlangıç Tarihi
B

barbie0101

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi barbie0101
ALLAH DUALARIMI KABUL ETTİ SONUNDA KIZLAR 1 AY 5GÜNLÜK HAMİLEYİMM KURBAN OLDUĞUM ALLAH HEPİİNİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN DİLERİM SİZDE BU MUTLULUĞU YAŞARSINIZ. BEN 4 YIL SONRA YAŞIYORUM BU MUTLULUĞU DİLERİM SİZDE YAŞARSINIZ HER GECE SİZİN İÇİNDE DUA EDİYORUMM..kaydirigubbakcemile5:1hug:a.s.:teytey:kaydirigubbakcemile2

• Konu Sahibi barbie0101
allah tamamini erdirsin canim cok sevindim allah isteyen herkese nasib etsin...

• Konu Sahibi barbie0101
Allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin sorunsuz bir hamilelik yaşarsın inşallah darısı başımıza

• Konu Sahibi barbie0101
tebrik ederim canım Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasipeder inşallah darısı hepimizin basına

• Konu Sahibi barbie0101
tebrikler Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inş. darısı bizlere

• Konu Sahibi barbie0101
[ı]amin çok teşekkürler kızlarr sizin için dua etmeye devam edicemm.. Allah olmayan herkesede nasip etsin[/ı]

• Konu Sahibi barbie0101
barbie tebrikler canım belirtilerini yazsana

• Konu Sahibi barbie0101
[COLOR="Magenta"]slm canım valla benim çok fazşa belim ağırıodu ve ayaklarım sızlıodu... göğüslerim hiç şişmedi sadece damarlar belirdi..kasıkta sancı vardı adet olacak gibi onun harincinde çok fazla karnım gurulduodu bunun haricinde bişi yok canım.. ben 4 sene sonra bu duyguyu folic plus sayesinde tattımm... inşallah devamıda gelir ama gerçekten kızlar hamile kalmak istiyorsanız mutlaka başlayın günde 400 ml alın mutlaka ben 1 aydır kullanıyorum ve sonuç :):):) darısı başınıza...[/COLOR]

• Konu Sahibi barbie0101
barbie sağol paylaşımın için canım tekrar hayırlsı olsun.

gozun aydin abrbie allah tamamni erdirir insala

çok sağolun kızlarrr bugün sizin içinde bol bol dua edicemm ii geceler kıslarrrr

allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallahhhhhhhhh:Saruboceq:

canım gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün inşallah..

tebrik ederim canım
sağlıklı bir hemielleik geçirmen dileğiyle.

bende folik asit üç aydır içiyorum sabah test yaptım pozitif çıktı ama emin değilim sanki her an adet olacakmışım gibi geliyor

slm canım bende hep adet olacakmışım gibi olurdum ama olmadı pozitif çıktıysa gününde geçtiyse bence sevinmelisin

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

canım tebrıkler inş saglıklı bı sekılde kucagına alırsın.Bende 5 gun once bebegımı dusurdum 2 haftalıktı,bende folık asıt kullanmaya karar verdım inş faydası olur

canım tebrik ederim hepimize Allah sağlıkla kucağımıza bebişlerimizi almayaı nasip etsin

X