yaşasın hamileyim

atropin_tr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2007
77
2
kızlar altı aydır çok üzülüyodum ama Allahıma şükürler olsun ki bebeğime kavuştum. dün yaptığım el testinde 2 çizgi gördüm oldukça net. bu gün de kan testi yaptırdım. değer 2607. çok mutluyum çok. Allahım isteyen herkese nasip etsinnn. yazılarınızın herbirini okumuştum. hep umutlanmıştım. insan umutları olmadan yaşamıyomuş.ama kavuştum sonuçta artık bende :CüvCüv:

Tebriklerr canım gözünaydınn.Rabbım saglıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallaha.s.

tbr canım ıns mutlulugun daım olur bebegıne bı omur mutlu mesut yasarsın

tşkr kızlar ya Allah razı olsun hepinizden sağlıkla sıhatla kucağımıza almayı nasip etsin yaradan :)

Tebrik ederim canım :1hug:
Allah sağılıkla kucağına almayı nasip etsin

gözün aydın cnm tebrikler:)))))
Allah sağlıklı bir evlat ve sağlıklı bir hamilelik dönemi nasip etsin inşaallah:)

Arkadaşım tebrikler... Allah hayırlısıyla sağ salim kucağına almayı nasip eder inş..

Canım belirtilerinide yazarmısın bizlere??

Benimde adetime 4 gün kaldı ve sabırsızlıkla ve büyük bi heyecanla gelmemesini istiyorum..

Allahım inş. isteyen herkes hamiş olurrrrrrrrr

nilüfercim öncelikle tşkr ederim.Allah isteyen herkese versin. benim belirtilerimin en büyüğü inanılmaz gazmanlıktı. ama hiç aklıma gelmemişti. yediklerimden sandım. midem de çok yandı. bide ben normalde adet sancısı çekerdim. fakat depresyon hapı kullanmıştım. son 4 aydır bende hiç sancı olmuyodu. bu ay tam 10 gün öncesinden başladı. ağrı beni tamamen inandırmıştı adet olacağıma. sonra günüm geçti. 4. günün sonunda dayanamadım el testi yaptım. hani hemen bir mide bulantısı felan olmadı, halada yok. normal adet döngüsü zamanındaki gibi kasıklarımda,belimde,göğüslerimde ağrı oldu. inşallah sendende güzel haberler alırız canım. bol bol Allah'a dua et ve verdiği herşey için şükret. ben hep yer gök dua üstüne diyenlerdenim. çok dua ettim. Allahıma şükürler olsun ki kabul oldu. darısı başınıza :teytey::teytey:

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

güzelim tebrikler ben de bugün ögrendim benimde pozitif cikti. bi konu actim ocak ayinda hamile kalanlar toplansin bu yolda paylasarak gidelim bereáber diye.oraya gelirsen sevinirim. hadi gözümüz aydin. Insallah saglikli bi sekilde dogururuz canim

Tebrik ederim canım Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah... Bende tam altı aydır hamile olmayı bekliyorum senin yazdığını okuyunca içime daha bir umut doğdu... Dua et olurmu biz hamile olmayı isteyenler için hayırlı sağlıklı hamilelikler bebekler nasip etsin inşallah... Amin...

çokkkkkkk teşekkür ederim arkadaşları.dualarım hep sizinle. dua etmez olurmuyum. Allahım isteyen herkese sağlıklı sıhatli hayırlı evlat versin.zennure senide tbrk ederim canım sağlıkla kucağına alırsın inş. umutlarınızı tüketmeyin kızlar lütfennnnnnnnnn unutmayın Rabbim herşeyin zamanını bilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…