Yaşadıklarım gebelik belirtisi olabilir mi?

Ilginiz icin cok tesekür ederim.. burda 8 den sonra heryer kapandi ben yarin sabah bi test yaparim

ikinci bebeğimde daha ilişkinin üzerinden 4-5 gün olmuştu ki aşırı karın ağrısı ve yorgunluk baş gösterdi. Uyku hali, sık idrara çıkma.. Bu belirtiler için çok erkendi aslında, zira daha yerleşmemişti bıdık. Ama gelin görün ki etkiledi annesini.. Çok ciddi gaz sancıları çektim, karnım davul gibi oldu.. Velhasıl, BAT günü testte çıktı, bebeğim şimdi uyuyor içeride...
Sizin de henüz yerleşme olmamış olabilir. Geç döllenme dolayısıyla testlerde geç çıkabilir. Bana hamilesiniz gibi geliyor. 2-3 güne netleşir. Ama oğluş geliyor gibi sanki :) Hayırlısı inşallah...

Ahhh nasıl sevindim anlatamam ❤ Demek ki benim durumumu yaşayanlar varmış. Bu kadar şey yaşayınca acaba mı diye tereddüt ettim. Testlerde de aceleci davrandım, negatif sonuç aldım. Sanıyorum ki adet dönemini beklememiz gerekecek, daha sağlıklı bir sonuç için. Güzel yüreğinize sağlık, Allahım isteyen herkese nasip eder inşallah.

Benden bir tane daha varmış sana sarılmak istiyorum sat ve ovulasyon tarihlerimiz bile neredeyse aynı biz de ilk kez denedik belirtiler de aşağı yukarı aynı ama testte asla çift çizgi olmuyor aklımdan şüpheye düşüyorum ben de
sanırım diğer arkadaşların da dediği gibi geç döllenme bizim minikler Allah gönlümüze göre versin yüzümüzü güldürsün inşallah

Aaaa gercektenmi, hep duyuluyo ya gögüs sisme mide bulantisi diye bende tik yok
Bende de yoktu hatta dogum yapana kadar bir mide bulantisi bile yoktu goguslerim gec koyulasti 5 ay sonra tuvalete sık cikma internette surekli bakardim belirtilere bende bir tane bile yoktu kesin hamile degilim dedim ve hamile ciktim ikinci gebeligimdede sadece gogus agrim vardi ama o tutunamadi

Bende sana kocaman sarılmak istiyorumYalnız olmadığımı bilmek bile mutlu ediyor. Umarım güzel haberlerimizi de alır buradan paylaşırız

Aaa ne güzel Allah anali babali büyütsün yavrulari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…