YAŞADIĞINIZ EN ERKEN HAMİLELİK BELİRTİSİ NEYDİ?

Benim fulll uyku diyebilirim. İşten gelip yarım saat 1 saat uyurdum . Tabi bunu erken kalkmama bağlardım, çok düzensiz olduğum için öğrendiğimde 8 haftalık hamileydim😇

Ben ıkısınıde 4 hafta dolmadan anlamıs ve ogrenmıstım. En belırgını kasık batmasıydı
Hatta mısafırlıkteydık ayaga kalktıgım gıbı kasıgıma bıcak saplandı gerı oturdum
Oyle agrılar olmustu .

Ben ıkısınıde 4 hafta dolmadan anlamıs ve ogrenmıstım. En belırgını kasık batmasıydı
Hatta mısafırlıkteydık ayaga kalktıgım gıbı kasıgıma bıcak saplandı gerı oturdum
Oyle agrılar olmustu .
Bu ayağa kalkmada oluşan batma bende de var hatta ağır bişey kaldırdıktan 2-3 dk sonra da oluyor sizde de böyle miydi

Ben reglden 5 gün önce temizlik yapmıştım sonrasın da sol kasığıma batma şeklinde ağrılar oldu göğüs uçlarımda sızlıyordu dedim çıkmaz ama bi ihtimal diyip test yaptım silik çıktı ertesi gün kan verdim 28 çıkmıştı.

Kızlar en erken belirtilerinizi çok merak ediyorum lütfen yazar mısınız kaç gün kala ne yaşadınız?
Benim daha cinsel ilişkiden 5 6 gün sonra (o ilişkide hamile kalmışım bilmiyordum ) meme uclarım inanılmaz acıdı 1 gün boyunca birseydim giyinenlerin resmen batıyordu bir de sonrasında kasık ağrım oldu

Bnmde suan bel agrim gaz problemi ve karın şişliği var 4 gündür gecikme var ve ben emin degilim hamilelik varmıdır
Bende de bat a 8 gün var Şuan bel ağrısından duramıyorum ayakta kalamıyorum oturunca rahatlıyorum hafif kaşık ağrılarım var beklemem kazım mı yoksa belirtileri anlamak için erken mi yani belirtiler 2 3 gğn kala mı çıkıyor

Benim asiri ates basmasi vardi sabah kan ter icinde uyaniyordum bu durumu havalarin sicagina bagladim ilk etapta sonra adetim gecikince acabami dedim sonra hafif kahverengi lekelenme gelince adet olacagim dedim gelen giden olmayinca test yaptim aninda cift cizgiyi gordum Allah herkese nasip etsin insallah

Benimde 3 gün kasık ağrım oldu şuan şişliği göğüs hassasiyeti ve dolgunluğu sık idrara çıkma halsizlik ve sırt bel ağrılarım var ilk kez deniyoruz bugün erken gebelik testi yaptım fakat negatif adetim 12gün var:KK43:((

Bel ağrısından kastınız ne acaba?
Benim sağ bel boşluğuma yel giriyor gibi ya 2 gündür eğilip kalkarken bile bunu yaşıyan var mı

Kızlar benim de yarın regl günüm bugün kaset test negatif çıktı ama ilk idrarla yapmadım kasıklarımda yumurtlamadan beri ağrı var sizce pozitife döner mi ilk defa kasığımda batma ve ağrı çok yasadim

Benim asiri ates basmasi vardi sabah kan ter icinde uyaniyordum bu durumu havalarin sicagina bagladim ilk etapta sonra adetim gecikince acabami dedim sonra hafif kahverengi lekelenme gelince adet olacagim dedim gelen giden olmayinca test yaptim aninda cift cizgiyi gordum Allah herkese nasip etsin insallah
Canım benim de regl öncesi ates basmasi var arada regl sancısı geliyor yarın adet günüm bugün kaset test negatif çıktı :KK43:

X