Yaş ilerledikçe

Yaş ilerledikçe anne babayı kaybetme korkusu sizde de oluyor mu? Takıntı seviyesinde değil,yaşlandıklarını görmek gibi eskisi gibi olamadıklarını....
Bizler büyüdükçe onlar da yaş alıyor. Yavaş yavaş o eski dinç hallerinin gittiğini, kırışıklıkların eklendiğini görüyorum. Üzülüyor insan, ölüm sırası kime gelir bilinmez ama yine de yokluklarını göstermesin ailelerimizin, sevdiklerimizin

Yaş ilerledikçe anne babayı kaybetme korkusu sizde de oluyor mu? Takıntı seviyesinde değil,yaşlandıklarını görmek gibi eskisi gibi olamadıklarını....
Annemden uzakta 10 ay geçirdim. Her fotoğraf attığında biraz yaşlanmış geldiği için geceleri rüyamda kaybettiğimi falan görüp paramparça uyanıyordum. O korku çok kötü bir korku.

Babayı zaten kaybettim de anneyi de kaybedicem diye gerçekten aklım çıkıyo. Yaşlandım demesi bile zoruma gidiyor ya

Üzücü ama kimse baki değil. Onlarla her geçirdiğim güne şükür ederek dolu dolu geçirmeye çalışıyorum. Eğer sıralı ölüm olursa onlar vefat ettiğinde o geçirdiğimiz günler anı olarak kalacak. Allah daha uzun uzunn ömürler versin tüm anne babalara tabi ama her anı güzel geçirmek çok kıymetli

Uzakta yaşamak çok zor ayni şehide yaşamak gibi değil. Ramazan bayramından sonra ilk kez annemle babam yanima geldiler annemin o tombol bembeyaz ellerinin derisinin buruşmaya başladığını gördüm gerçekten bu bile beni o kadar cok üzdü ki

Elbette yaşlandıklarını görmek insanı biraz yaralıyor annem genç aslında ama yaşadıkları onu çok yaşlandırdı üç kez beyin tümörü nedeniyle ameliyat oldu üç ay hastanede kaldık o yoğun bakımın kapısında çaresizce bekleyince daha çok anladım gece gündüz demeden tabi aynı şekilde babamda ..anneme bişey olacak diye aglamaları hala gözümün önünde.. çok şükür iki ay boyunca Işın tedavi sonucu şuan daha iyi rabbim kimseye yokluklarını göstermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…