Yaş farkı

samirasa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2024
5
1
26
Merhaba arkadaşlar ben 3 aylık evliyim eşimle aramda yaş farkı var haliyle eşimin arkadaşları ve onların eşi de benden büyük onlarla aynı ortamda bulunduğumda kendimi çok yalnız ve oraya ait hissedemiyorum bunu nasıl aşacağım bilmiyorum daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu? ben 25 yaşındayım bahsettiğim kişiler ortalama 32-35

ben 29 eşim 36 bizde de o durum var ortamı geçtim kendi aramızda bile ben hep daha canlıyım o biraz daha evliliği sadece aile kurmak işe gidip gelmek yani kendi bekar ailesindeki gibi sanıyor ama ben dengeliyorum bi laf var ya erkekleri eğitmek şart diye öyle bişey şimdi gülüyor da şakalar da yapıyor bi de arkadaşlarıyla ayda yılda bir toplanırsın ne kadar sürerki zamanla odaklanırsn hatta senin enerjin masayı daha keyifli neşeli yapar zaten belli ki olgun yerine göre davranabilen birisin dengelersin malesef yaş farklı bi yaş bile farkediyor çok çok keyifli günlerin olur inşallah eşinle

İnşallah düzene oturur ben evlendikten sonra farklı şehire taşındım o sebeple kimsem yok burda e haliyle arada onlarla görüşüyoruz ama ne bileyim özellikle çocuklu olanların yanında kendimi aşırı garipsiyorum sanki evli değilmişim gibi hissediyorum sanırım daha yeni evli olduğum için böyle hissediyorum…

Merhaba... bizde yaş farkı daha çok. Aynı problemi bende yaşıyorum ve aynen, benim de eşim evliliği işte yani yuva kurmuş, işine gidip evine gelen hiç heyecan merakında olmayan biri gibi yaşıyor... Çok monotonlaşıyor herşey... Benden önce hep kulüplerde falan takılan birisi benim için yani ikimizin olacağı başbaşa hiçbiryere gitmeyi dinlenmeyi , eğlenmeyi düşünmüyor...Halbuki sevip evlenmişiz...son zamanlar bu rahatsızlığı çok sık hissediyorum...

Çok aman aman bir fark yok aslında daha yenisin ondan öyle geliyordur. Ben de 15 - 20 sandım bi an.. biraz zaman ver çevre arkadaş ortak lisan hemen oluşmaz insanlarla

Ve bilmek istiyorum acaba yaş farkından dolayı mı yoksa artık ona çekici mi gelmiyorum?

Ne kadarlık evlisin ve hayata bakış açınız zıt mı? Yaşlar kaç?
Canım öncelikle hemen fikir verdiğin için teşekkür ederim... Arada 17 yaş fark var.. yaşını göstermiyor hiç aşık olup evlendik... En çok emin olduğum ben aşık oldum.. o da hep öyle söylüyor.. çok da seçici birisi olduğuna göre hep inandım bana aşık olmasına... Aslında önceler böyle şeyleri hiç problem etmezdim son iki senedir yaşım oturdu artık 27 yaşımdan bu yana itiraz ediyorum söylüyorum açık açık yani niye böyle falan diye... Hep paraya bağlıyor... Hatta önünde sinirden ağladığım oluyor yani sen bir kadını mutlu etmek için küçük birşey alabilirsin, bir çikolata olabilirebilir bu .. Ama sen benim için öyle küçük şeyler bile düşünmüyorsun... Ağladığımda bile çok katı duruyor önümde.. ve artık anlamaya başladım bu ad demekki hiç sevmemiş mi böyle duruş sergiliyor... Ben kahrolurum karşımdaki ve de sevdiğim ağlarsa... Bu arada bir kızımız var... Çok iyi bir baba.. çok dikkatli... Çok sevgi dolu...

Çok aman aman bir fark yok aslında daha yenisin ondan öyle geliyordur. Ben de 15 - 20 sandım bi an.. biraz zaman ver çevre arkadaş ortak lisan hemen oluşmaz insanlarla
Bilmiyorum ama arkadaşlarının eşleri arasında yaşı küçük olan benim ve sürekli acaba benim hakkımda kötü şeyler mi düşünüyorlar yaş farkından dolayı yargılıyorlar mıdır diye düşünmeden edemiyorum. Acaba ben çok mu kuruntu yapıyorum? Umarım en kısa sürede bunu aşarım…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…