Yarın sabah Sezeryanda olacağım!!!!

hilarya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.951
8
42
Merhaba arkadaşlar..... :CüvCüv:

Yarın sabah 8:00 ya da 8:30 da sezeryanda olacağım..... Allah ın izniyle sağlıkla mis kokulu oğluşumu kucağıma alacağım.... :Saruboceq::Saruboceq:

dualarınızı bekliyorum..... bende sezeryanda uyanık olmak istiyorum...Ve tüm operasyon boyunca sırasıın bekleyen arkadaşlarım için dua edeceğim.......:Saruboceq:

Allah hepimizi sağsağlim bebişlerimizle buluştursun inşallahhh :Saruboceq:

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:gamyoncuiremsu

allah kolay dogumlar nasip etsin canım
ne güzel oglusuna kavusacan
darısı bizlerin basına inşallah ...

canım bebişlerimizi hayırlısıyla yarın sabah kuçaklarımıza almayı nasip eyler inş..umarım birkaç gün sonra doğum hikayelerimizi güzel bir şekilde yazarız.iyi uykular..))

allah yardimcin olsun canim...
dilerim oglunu saglikli bir sekilde kucagina alirsin...
bütün hamislere rahat dogum diliyorum...

rabbım yardımcın olsun sag salım bebısını kucagına almayı nasıp etsın

Canım Allah ım yardım etsin inşallah umuyorum yavrunu sağlıklı bi şekilde dünyaya getirir onun o mis kokusunu doya doya içine çekersin,inşallah doğumdan sonra hikayenide en kısa zamanda yazarsın,şimdiden hayırlı ve güzel bi doğum dilerim:)

Allah yardimcin olsun,bir nefeste kurtarsin...
oglun sana saglikla gelsin insallah....

Sevgili Hilarya,

Allah yardımcın olsun canım. Allah sağlıla seni oğluna kavuştursun inşallah. Herhalde sen de "epidural sezaryen" düşünüyorsun.... Ben de "epidural sezaryen" istiyorum... İnternetten araştırdım biraz,artık sen de detaylarını anlatırsın burada... İnşallah ben de senden tam 1 hafta sonra,yani 22 Eylül'de sezaryen olup güzel oğluma hayırlısıyla kavuşacağım.... Bizim için de dua et lütfen...

Cansucumm Allah yardımcın olsunn.inşllah saglıcakla bebişini kucagına alırsın tatlımm.

canıııımmm b,tanecık arkidişim beniiimmmm
valla sırf senın ıcın ınternet dıye yırtındım kıssss
yarın dogumun var bıtanecık melegıne kavusacaksın hayırlısıyla .güülüüüm sana hayırlı dogumlar saglıklı bir bebiş ve saglıklı bir beden diliyorum
yarın kayınvalıdemle mukaveleye gıdecegım kısmetse ve senın ıcın dua edecegım .allah dogumu olanlara yardım etsın kolaylık versın ınsallah
canım arkadasım nerden nerelere ulastık yaaa bır heycanla anne olacaz dedık 9 ay bekledık veeeeeeeeeeeeeeee buyuk sona sen kısmetse yarın erıyorsun. arkandan bende gelecem ona goreee:teytey:
boramı once kendın ıcın sonrada bızler ıcın bol bol kokonla
ilk goz goze geldıgınızde hep şükret ve bızler ıcınde dua et olurmu
hadı bakalım yarın oglusun kollarında olacak ınsallah
darısı benim ve benım gıbı bekleyenlerın basına ınsallah
optum senı doya doya .kendıne coook ii bak ve bol bol dua et cnm
dogumdan sonra senı mutlaka buraya beklıyoruz
canım arkadasım hayırlı dogumlar
ay tuhaf oldum yaa tuykulandım yaaaaww:çok üzgünüm:
seni sevıyoruzzzzz
ay lav yuuuuuuu:a015:
:1hug:a.s.

ALLAH bir avazda kurtarmak, o mis gibi bebişini kollarında sağlıklı bir şekilde almak nasip etsin canım ALLAH analı babalı büyütsün

ne heyecanlı, geçen hafta bende bu saatlerde sezeryandaydım...Allah bebeğini sana bağışlasın...

ay olmuştur herhalde hadi hayırlısı.güle güle büyüt bebeğini

Allah bebeğinle ve eşinle bir ömür boyu mutluluklar versin inşallah canım.....umarım şimdilerde oğluşunla gözgöze gelmişsindir....allah ayırmasın sizi...maşallah

allah bebeğini sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin inşallah

iyi haberlerini bekliyoruz burdan cancu.bu vakitler kucagındadır sanırım minik boramız.allah allah analı babalı büyütsün

cansucum Allah kolay doğmlar nasip etsin...şimdiden geçmiş olsun,hayırlı olsun....ben de spinal anestezi ile doğurdum...valla uyanık olmak çok güzel...bebeğinin ilk ağlamasını sen duyuyorsun...ilk sen görüyorsun bebeğini...

allahın izniyle kurtulmussundur inşallah arkadaşım rabbim evladını sana bağışlasın, darısı bizlerin başına....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…