Yarın Sabah KIZIMI Kollarıma Alacagım İnsallahh DUA EDİN KIZLARRR !!!!

ay cok fenayım ben niye boyle oldum bilmiyorum cok merak ediyorum yarın neler olucaaakkkkk .)))

insallah saglikla al kollarina bebegini canim bizede dua ett
en kisa zamandaa fotografini bekliyoruz minigimizinn
sezeryanmi olacaksin bu arada

Allah sağlıklı sıhatli kucağına almaya nasip etsin canım..inşallah herşey yolunda gider.Bende haftaya bugün giricem doğuma..Allah yardımcımız olsun bu mübarek günlerde

insallah saglikla al kollarina bebegini canim bizede dua ett
en kisa zamandaa fotografini bekliyoruz minigimizinn
sezeryanmi olacaksin bu arada

cok saogul canım..sezeryan olucam bebegim hala makat geliş cunku... o yuzden biraz korku var bende...

iyi dileklerin icin cok cok sagol canım insallah hayırlısıyla ve saglıkla kucagıma alırımm bebegimi..Allahım isteyen herkes nasip etsin insallah..

allah ikinizinde yardımcısı olsun bende gunum geldiğinde emininm çok korkardım teselli vermeyide hiç beceremem hani derlerya kelin ilacı olsa diye saka bi tarafa bi arkadasım sezeryandan sonra bana uykusuz geçirdiğim geceme üzülüyorum bosuna korkmusum ağlamısım hiçbişey hissetmeden bitiverdi herşey demişti sende keyfini çıkar bebinle karnında son geceniz yarın ne guzel kolarınızda olucakk allahım bizede günümüz geldiğinde nasip etsinn sağlıkla inşallah sağsağlim kurtulman dileği ile yaz bize doğum hikayeni sonraa

Allah hayırlısıyla güzel yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım.hiç korkma sezeryandan tabiiki canın yanacak ama eve geldikten sonra yanacak çünkü hastanede ağrı kesicilerden hiçbişey anlamıyosun sen hazırlıklarını kontrol etmeye bak ve iyice dinlen artık zor bi hayat başlıo senin için ama bir o kadar da harika...

müjdecim hayırlı olsun yarın kucağına alcaksın bebişini ne güzel ALLAH yardımcın olsun cnm
yazılanların tamamını okumadım genel anestezi mi olcak cnm merak ettim

Canım ne kadar mutlusundur şimdi... Allah isteyen herekese en kısa zamanda bebeğini kucağına almak nasip etsin inş...

canim umarim hersey gonlunce olur ne kadar endise duysanda bi canliyi dunyaya getirmek mukemmel bi duygu olmali. insallah rabbim bana ve butun anne olmak isteyenlerede yasatir bu duyguyu.guzel haberlerini almak dilegiyle

Ben de yarın doğum yapıcam inşallah.Suni sancıyla.Korkma arkadaşım.İnşallah ikimizin de kolay bir doğumu olur.Ben hiç korkmuyorum.Aksine çok mutlu ve heyecanlıyım.

müjdecim hayırlı olsun yarın kucağına alcaksın bebişini ne güzel ALLAH yardımcın olsun cnm
yazılanların tamamını okumadım genel anestezi mi olcak cnm merak ettim

genel anestezi olucak cnm doktorum pek tasvip etmiyo epidurali

Ben de yarın doğum yapıcam inşallah.Suni sancıyla.Korkma arkadaşım.İnşallah ikimizin de kolay bir doğumu olur.Ben hiç korkmuyorum.Aksine çok mutlu ve heyecanlıyım.

ayyyy bebeklerimis aynı gün dogucak .))) Allah ikimizinde yardımcısı olsun cnm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…