Yarın sabah ameliyatım var :( dualarınızı bekliyorum

makeupbyneslihan

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2016
103
56
35
Kızlar yarın sabah 8 de ameliyatım var, burada çok kişinin başını ağrıttım anestezi korkumdan dolayı, bana çok destek olanlarınız oldu hepinize sonsuz teşekkürler :) Allah bana ve tüm ameliyat olacaklara yardım etsin. İnşallah en güzel biçimde atlatırız. Ameliyat sürecimde burada bana moral oldu yorumlarınız, ameliyat sonrasında da burada olacağım ve ihtiyacı olanlara destek olmaya çalışacağım. Burası çok faydalı bir platform, üyeler dışında da okuyanlar var ve herkes iyi şeyler duyma umuduyla giriyor. Ben ameliyatı olan herkese dua ediyorum her gün, şimdi de yarın benim için dualarınızı bekliyorum :)

Çok geçmiş oysun umarım en çok istediğin sonucu alırsın:)

Kızlar hepinize çok teşekkür ederim çok başarılı bir ameliyat geçirdim çok şükür. İnşallah daha iyileri sizlerin olsun :) biraz toparlayıp birkaç gün içinde foto yükleyeceğim :)
Adına çok mutlu oldum cnm umarım çok minik ağrı morluk şişlik ile geçirirsin şuan durumun nasıl ? İnşallah istediğin sonucu alırsın ^^

Bugün 4. günüm ağrım hiç olmadı, 2. gün sadece gözlerimin üzeri şişti ve çok az morardı, 3. gün onlar da hızla geçti. Bugün çok şükür hiç bir şeyim yok :) yarın doktorum tamponlarimi çıkaracak. her saat başı 20 dk buz koyduk, onun dışında krem vs hiç bir şey sürmemize gerek kalmadı. bu arada ameliyatım 5 saat sürdü ve çok fazla işlem yapılmasına rağmen hiç sorun yaşamadım sonrasında. Piezo cerrahisi muhteşem bir şeymiş arkadaşlar. Tabiki doktor faktörü de çok önemli. Burnumun şekli henüz belli değil çünkü şiş. Ama böyle giderse hızla iner diye düşünüyorum :) Şu an hoş gözüküyor umarım alçılar alındıktan sonra da öyle durur :) yakın zamanda fotoğraf yükleyeceğim, şu tamponlar alçılar alınsın da bir. Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar. Tüm isteyenlere benim gibi rahat bir ameliyat süreci dilerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…