yarın günüm ama 'gelme kırmızılar' diyenler...

mhtp

tutun bana annemm
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
3.586
24
kızlar benim yarın adet günüm ...ama kırmızıların gelmesini istemiyorum..
aslında adete 4 gün kala akşam üzeri idrarıyla test yaptım NEGATİFFF çıktı...belirtimde yok....
ama olsun geleceğini bilsemde kırmızıların olsun beklemedeyim..şamata olsun hihihhi...
son gün stresini bu sayfada atalım....:enbuyukkk:delikafadulden

merhaba kızlar benim de bugünden itibaren tehlikeli günler başladı,nasıl belirti var mı sizde,ben de bu ay baya belirti oldu şimdi hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyoprum.

valla benim sol kasık felaket ağrıyo ve batıyo.....başka bişey yok....göğüslerimde sadece dün gece biraz sızladı sanki süt gelirmiş gibi bi acı oldu o kadar....ümidim negatif sonucu alınca yok oldu zaten...amaolsun ben çeşni olsun diye son gün heyecanı yapıyorum hihihihhi

canım bence çook erken karar veriyorsun.4 gün önceyi bırak adetten sonra bi hafta bile idrarda çıkanlar var,ben de cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum.o zzamana adet gelmezse test yapacağım.

ya nebileyim kendimi hamile gibi hissetmeyince kırmızılar gelmeden öğreneyim de stresten kurtulayım dedim.....
ben 3 kere hamile kaldım hissediyorum kendimi..hatta son hamileliğimde adet günüm gelmeden eşime söyledim sana güzel haber vericem diye...günüm geçti ama adet günlerimde feci ağrılar oldu ha geldi ha gelecek gibi..ama ben kendimden emindim..yapmadım test ilaç falanda almadım..komşum ya çok geçti yap test dedi..ben eminim yapmıcam dedim..sonra test yaptım saniyesinde çizgi çıktı...kan testi yaptırdım sonuç 5000di...6 haftayı geçmiştim yani...

ne gibi belirtilerin vardı cnm.benim daha önce hiç olmayan kasık batmalarım var 10 gündür.iğne gibi batıyor,belim kırılıyor.son 4 gündür falan çok nadir bi içi bi tuhaf eden mide bulantısı var,akıntım olmaz reglim yaklaştığı halde var,göğüs ağrısı var,adet ağrısı gibi arada sancıyor ama şiddetli değil geçiyor.bi de grip oldum şimdi.daha bi sürü ufak belirti var.en önemlisi kendimi hamile hissediyorum.nerdeyse senin dediğin emin olma duygusu var ama ilk ayımda da bukadar olmasa da beni ümitlendiren kasık ağrılarım olmuştu,korkuyorum o yüzden.

valla tüm belirtiler var sende inşallah hamişsindir.....

mehtapcım inşallah cennetteki kızın sana kardeşini göndermiştir
senden güzel haber alırsam kendim hamileymişim gibi sevinicem inan
güzel haberlerini bkliyorum

mehtapcım inşallah cennetteki kızın sana kardeşini göndermiştir
senden güzel haber alırsam kendim hamileymişim gibi sevinicem inan
güzel haberlerini bkliyorum

canım benim güzel kalpli arkadaşım inşallah önce göbüşümüz sonra kucağımız dolacak....

slm kıslar, benm günüm yarın mı değil mi bilmiyorum ama önümüzdeki günler kırmızılar geleblir...

düzensiz olduu için tam kestiremiyorum günümü ama ya adet gelecek ya da bebek...

çünkü belirtiler var, adet mi bebek mi yorum yapmaya korkuyorum...

inş hepimizin belirtileri bebişimizdendir

benımde günüm dündü ama kırmızılar gelmedı:KK70:

ınsallah hamıleyımdır

beinmde ya bugün ya yarin olsa gerek, bakalim hayirlisi simdiye kadar bir sey cikmadi... insallah yarinda hastalanmam, ben dün yamisdim test cok cok silik cikmisdi ümitlenmedim zaten, cünkü agrilarim var hastalancakmisim gibi...

X