Yarın çatlama iğnem var yumurtam 18mm fikir ve yardım Ekim 2023

tanem7777

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
567
223
33
Merhaba arkadaşlar yıllardır bu sayfaya elimden geldiğince yardımcı olup yorumlar yazmaya birlik olup yeri geldiğinde üzüldük yeri geldiğinde mutluluklar havada uçuştu
1 tane çocuğum var 8 yaşında kardeş çok istiyor bizde aynı sekilde bir buçuk yıl önce dış gebelik yaşadım sağ tüpte ve tulumu almadan kapalı ameliyat ile doktorum ameliyatımı yaptı
Şimdi amh değerim düşük yaşım 33 letu kullandım 2ay 1ay kullandım olumsuz oldu rahmin inceldi ara verdik şimdi ikinci ay için de başladım beş gün letu 2kere yumurtam 14mm iki gün sonra gittim 18mm ve bana yarın için catlatma iğnesi verdi sabah yaptır sonra ilişki dedi bu arada iki gunudur kahve rengi lekelenme de geliyor aynı zamanda da DUPHASTON sabah akşam 4 gün sonra başladı dedi yardim fikir öneri tavsiye çatlatma iğne ile ilgili hiç bir fikrim yok

Durumunuz ne birebir aynıyız 29 yaşında 7 buçuk yaşında oğlum var kardeş istiyot benim amh dusuk tedaviye başladık catlatma iğnesi kullanacaktır ama kendisi çatlamış kısmet bakalım bu 6. Ayımız duphoson verdi 14 gün kullan dedi Allah evlatlarımıza saglikli kardeşler nasip etsin inşallah Allah hiç olmayanlarda versin oğlum hemen spontane olmuştu böyle çok stresmis her ay hayal kırıklığı :KK43:

Canım merhaba benim hiç çocuğum yok 2 yıldır uğraşıyorum olmuyor, bu ay ilk kez klomen+ovitrille deniyorum dün kontrolde doktor biri 20 mm diğeri 20.5 mm 2 yumurta gördü ve E2 hormonu 1111 çıktı, iğnemi bugün saat 11 de vuruldum, ben de çok hakim değilim çatlatma iğnesi olayına birlikte takip edelim 🥰

Durumunuz ne birebir aynıyız 29 yaşında 7 buçuk yaşında oğlum var kardeş istiyot benim amh dusuk tedaviye başladık catlatma iğnesi kullanacaktır ama kendisi çatlamış kısmet bakalım bu 6. Ayımız duphoson verdi 14 gün kullan dedi Allah evlatlarımıza saglikli kardeşler nasip etsin inşallah Allah hiç olmayanlarda versin oğlum hemen spontane olmuştu böyle çok stresmis her ay hayal kırıklığı :KK43:
Ben. Bu ay ara verdik ne ilaç ne igne artık üç ay kullandım zaten doktor letu da son hakkın dedi şuan ister letu kullan ister aşılama yapalım.dedi bende bu ay hiç birini istemedim bakalım ne olucak birde ben 33yasindayim herkes 30yasina gelmeden bazı şeyler daha kolay oluyor diyor ama.ya nasip artik rabbim nasip etsin saglikla

Canım merhaba benim hiç çocuğum yok 2 yıldır uğraşıyorum olmuyor, bu ay ilk kez klomen+ovitrille deniyorum dün kontrolde doktor biri 20 mm diğeri 20.5 mm 2 yumurta gördü ve E2 hormonu 1111 çıktı, iğnemi bugün saat 11 de vuruldum, ben de çok hakim değilim çatlatma iğnesi olayına birlikte takip edelim 🥰
Hadi bakalım hayırlısı olsun ve. Geçen ay ilk defa oldum onu çok iyi değerlendirmek gerekiyor ben catladigini hissetigim gün düğün vardı değerlendiremedik o da nasipte. Ve olmadı

Hadi bakalım hayırlısı olsun ve. Geçen ay ilk defa oldum onu çok iyi değerlendirmek gerekiyor ben catladigini hissetigim gün düğün vardı değerlendiremedik o da nasipte. Ve olmadı
Ya bi şey sorcam benim iğneden sonra 36 saat dün akşamdı ve bugün bütün gün ağrım vardı, ama akşam yaptığım ovü testi hala koyuydu acaba çatlamadı mı ?

Ben. Bu ay ara verdik ne ilaç ne igne artık üç ay kullandım zaten doktor letu da son hakkın dedi şuan ister letu kullan ister aşılama yapalım.dedi bende bu ay hiç birini istemedim bakalım ne olucak birde ben 33yasindayim herkes 30yasina gelmeden bazı şeyler daha kolay oluyor diyor ama.ya nasip artik rabbim nasip etsin saglikla

Insallaj benim doktorumda olursa hic beklemediğin zaman olacaktir diyor bende iki hafta sonra rahim filmi çekincem zaten bu ay olmadı hissediyorum hiç belirti vs yok her ay olduğu gibiyim ve oğlumda hissetmiştim spontane olmasina ragmen rahim filminden sonra femara verdi başlıca daha iyi büyüsün diye ama ben tuplerimden de şüpheleniyorum bakalım hayırlısı insanı yoruyor dimi beni çok yordu psikolojik olarak da bu süreç günde 7 ilaç içiyorum hormonlarının sorunlu olunca . Allah hayırlısını versin banada filmden sonra aşılama dedi ama bende şimdilik asilamadan yana değilim galiba çocuğum hiç olmasa her yolu denedim ama o ayri

Arkadaslar ben bu ay adetin 5. Gununden itibaren gunde ikş kez klomen kullandım kontrolde 16-18-19 mm yumurtam oldu 07.11 de saat 12 de ovitrelle vuruldum aynı zamanda ovulasyon testi yaptım 36. Saatte cizgi cok koyu oldu ve 2 gun sonra t çizgisi silikleşti galiba yumurta catladı dedim. Bugun de gebelik testi yaptım tek çizgi var ilactan dolayı bile 2. Çizgim yok yanş bu ay gebe kalmadıgım ablamına mı geliyor cok üzgünüm bilgisi olan yardım edebilir mi

Arkadaslar ben bu ay adetin 5. Gununden itibaren gunde ikş kez klomen kullandım kontrolde 16-18-19 mm yumurtam oldu 07.11 de saat 12 de ovitrelle vuruldum aynı zamanda ovulasyon testi yaptım 36. Saatte cizgi cok koyu oldu ve 2 gun sonra t çizgisi silikleşti galiba yumurta catladı dedim. Bugun de gebelik testi yaptım tek çizgi var ilactan dolayı bile 2. Çizgim yok yanş bu ay gebe kalmadıgım ablamına mı geliyor cok üzgünüm bilgisi olan yardım edebilir mi
Bu kadar hızlı iğnenin etkisi atılırmı vucuttan of

Bende bu ay letuya başladım çarşamba günü kontrolüm var bakalım inşallah yumurtam gelişmiştir🤲🏻 birde bişe diycem ben yürüyüşde yapıyorum herhangi birşey olurmu letu ilacını kullanırken

Bende bu ay letuya başladım çarşamba günü kontrolüm var bakalım inşallah yumurtam gelişmiştir🤲🏻 birde bişe diycem ben yürüyüşde yapıyorum herhangi birşey olurmu letu ilacını kullanırken
Hayırlısı olsun inşallah 🤲 yürüyüşle hiçbir şey olmaz aksine yürüyüş çok iyi yumurtalıkların çalışması için 😊

Teşekkür ederim çok korktum birşey olur diye 😔🤲🏻🥰
Yok canım korkma doktorlar hep diyor ki bu kadar kısırlık olmasının nrdeni bile temelde hareketsizlik aslında biraz daha hareketli bi yaşam tarzı tercih etmeliyizz 🥰

Çok iyi canım maaşallah aynen devam 😍

Kızlar letu kullanıyorum bende adetin 3.gunu başladım bugün 5.gun hala adetim bitmedi 1 Kasım'da tüp bebek transferi oldum ama maalesef kimyasala döndü 🥺🥺 bende cuma günü doktora gttm önümüzdeki ay tekrar transfer yapalım dedi 4 embryom kaldı ama ben ara vermek istedim bir kaç ay kendim denemek istiyorum biraz da sol tüp kapali ve pco var adet düzensizliğin de var Perşembe günü doktora gidicem bakalım ne kdr büyümüş yumurtalık trasferden hemen sonra letu içmem zararlı olur mu acaba kafama göre içtim valla doktor demedi iç diye zaten kendi doktoruma da randevu almadım devlete aldım Mayıs ayında letu+ çatlatma denemiştim oda olmamıştı bakalım belki şimdi olur letu kullananlar ilismi yaşadınız mi acaba çatlatma iğnesini vurulana kadar ??

Eda hanım naptiniz ben bu ay femara kullandım 5gun sabah akşam biraz öncede çatlatma iğnemi yaptım 18mm ve 19mmolmus yumurtam iki tane ama doktor bir daha ki ay tüp bebek dedi sizi merak ettim durumunuz ne güzel haberler var mi

X