Yarım rahimle rahim filmi sonrası hamilelik

burada okuduğumuz mucizeleri insallah bebek sahibi olamamış bizlerde yaşarız ve herkese umut olması için bizlerde paylaşırız inşallah. rabbim kimseyi çaresiz bırakmasın. karamsarlık umutsuzluk sarınca insanın içini çıkması çok zor oluyor bu durumun içinden . ben hala çıkamadım. hep karamsarlık ve umutsuzluk içindeyim. böyle devam ettikçe de stresten kurtulamıyorum. rabbim tez vakitte yüzümüzü güldürsün insallah. mübarek üç aylar hürmetine inşallah

Canım yarım rahim dışında sorunun yoksa korkma bebeğe engel değil. Bir diğeri ben çalışan bi kişiyim. İşimde öyle kolay değil. Devamlı ayaktayım. Ve devamlı kötü yollardan seyehat etmek zorundayım ama şükür henüz bi sıkıntım olmadı. Ayrıca her yarım rahim çocuğu taşıyamaz diye bişey yok dedi doktor. Normal rahim ikiz üçüz taşıyorsa yarım rahim neden tek çocuğu taşıyamasın dedi. Ayrıca yarım rahimli olduğunu bilmeden doğum yapanlar var. Allah ol deyince olmayacak bişey yoktur.

Amin inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Merhabalar. Bende bugün rahim gilmi çektirdim. Doktor bu ay ilişki için bir şey söylemedi. Siz rahim filmi çektirdiğiniz ay mı hamile kaldınız ? Rahim filminden sonra hangi günleri değerlendirdiniz ?

Maşallah canım kucağında almak nasip.olsun inşallah. Bende yarim rahimliyim 1 kızım var ben 2. Bebeği istediğimde olmayınca hsg ile öğrendim

Maşallah canım kucağında almak nasip.olsun inşallah. Bende yarim rahimliyim 1 kızım var ben 2. Bebeği istediğimde olmayınca hsg ile öğrendim
allah razı olsun. insallah bende sağlıkla kucağıma alabilirim. sizin hamileliğiniz boyunca düşük riski yaşadınız mı? rahim agzına dikiş atıldı mı acaba ve normal mi doğum yaptınız sezeryanmı

Ben yarim rahimli olduğumu bilmiyordum kanama ağrı vs.yasamdim Tam zamanında sezeryanla doğum yaptim. Dikiş atilmadi çünkü bilmiyorduk kimyasal gebelik geçirdikten sonra hamile kalamayınca hsg cektik öğrendim

Bende yarim rahimliyim neler kullanrsnz iğne ilaç vs 3.5 aylık hamileyim tup bebekle hamile kaldim sürekli yatyrmsnz serklaj yapıldı mi doktorunuz kim Çok soru sordum ama:)))

Ben rahim filmi çektirdim zaten o şekilde öğrendim yarım olduğunu. Ben de aynı zamanda ileri derecede polikistik over var. İnşallah bize de nasip etsin Rabbim

Sizin adınıza çok sevindim. Rabbim bizlere de nasip eder inşallah. Ben de doğuştan yarım rahimliyim. Bana umut oldunuz
Merhaba bende yarim rahimliyim 15 haftaligiz neler yapyrsnz serklaj progestan ws kullanrsnz mi yardımcı olrmsnz birde hangi doktora gdyrsnz

Merhaba sizin et parçası alindi mi alinmadysa erken doğum önlemek için neler yapyrsnz acaba

Yarım rahimle olup doğum yapanlarda bana yardımcı olurmu neler yaşadılar hangi ilaclari kullandilar
Ben negatif tupbebekten 3 ay sonra dogal hamile kaldim. Doktor zaten direkt yuksek riskli gebelik olarak degerlendirip istirahat ve dinlenme inwriyor cogunlukla. Ilk 4 ay proluton depot igne kullandirdi. Hen progeatan hap lullanmaga devam ediyorum ve pihti sorun u yasamayim diye de doguma kadar oksapar igne kullanacagim ve ne kadar kullanacagimi bilmedigimbir de koraspin kullaniyoeum. Surekli yatmiyorum. Arada yuruyus yapiyorum. Evde bulasik yemek vs isleimi yapiyorum. Yormayacak is yapma da zorlanmıyorum. 9. Hafta serklaj yapildi. 2 gun agrim 1 2 bafta da bel agrilarim biraz fazla oldu. Simdi kismen bel agrim olsa da biraz daha rahatım. Allah yardimcin olsun. Saglikla kucagina aldirsin insallah

Serklaj kime oldunuz bizde doktor arıyoruz eğer istanbuldaysaniz doktor öneririsiniz birde serkajda anestezi nasıl werildi sedasyon gibi bir sey mi yoksa ağır ağızdan boru soktuklari genek anestezi mi

Serklaj kime oldunuz bizde doktor arıyoruz eğer istanbuldaysaniz doktor öneririsiniz birde serkajda anestezi nasıl werildi sedasyon gibi bir sey mi yoksa ağır ağızdan boru soktuklari genek anestezi mi
Ben aksarayda ozel bir hatsanede oldum. Belden igne ile uyusturdular. Uyutmadilar. Bebeginhayatini riske atmamakicin genel anestezi yapmadilar

N
Buggin perinatologa gttm rahim agzi 3.1cm dedi geçen hafta baska bir doktor 4.1cm demsti tup bebek doktorumla knstm haftada bir aynı doktora ölçüm yaptır dedi 16 hafta olmuşuz bu arada rahim agzi smdi kisaldi mi yoksa elden ele makinadan makinaya degsyormu çok korkyrm serklaj istedim bugünkü doktor 2nin altına dusmeden yapmyrm dedi zaten erken dogurcan dedi yarim rwhimden oturu moralimi bozdu sizin hiçrahim agzi uzunluğu ölçüldü mu kimse inanıyım ben napiyim bilemedim serklaj istyrm yapmıyorlar

Benimnolcum yapmadi. Yarim rahim olunca onlem amacli yapalim dedi. Oyle yapildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…