Yarım rahim (unicornus uterus)

muallimecik

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
5
6
27
Herkese merhaba bir süredir yaşadığım bebek sahibi olmak isteme sürecinden bahsedip biraz ümit dilenmek istiyorum. 2022 kasımda evlendim. 28 yaşına giricem bu ay sonunda. Geçen yıl aralık ayında eşimin azospermi olduğunu öğrendik . Sonrasında ben de tek rahimli olduğumu öğrendim . Bu ay sonunda tüp bebek için hastaneye gideceğiz . Ama çok üzülüyorum yani her ikimizin de bu kadar eksik olması bize bi evlat nasip eder mi ? Lütfen ümit hikayesi olan varsa paylaşabilir mi ? Çok ihtiyacım var

Herkese merhaba bir süredir yaşadığım bebek sahibi olmak isteme sürecinden bahsedip biraz ümit dilenmek istiyorum. 2022 kasımda evlendim. 28 yaşına giricem bu ay sonunda. Geçen yıl aralık ayında eşimin azospermi olduğunu öğrendik . Sonrasında ben de tek rahimli olduğumu öğrendim . Bu ay sonunda tüp bebek için hastaneye gideceğiz . Ama çok üzülüyorum yani her ikimizin de bu kadar eksik olması bize bi evlat nasip eder mi ? Lütfen ümit hikayesi olan varsa paylaşabilir mi ? Çok ihtiyacım var
Benimde tuplerim tıkalı tüp Bebek onerilidi

Bizlere de nasip olur inşallah
Nerelisinz nerede yapacaksınız özelde mi
istanbuldayız bu olayların hiçbirinden haberimiz yokken sperm testi için çapa tıp fakültesinden başladık hikayeye . Eşimin azospermisi benim yarım rahimli olmam derken tüp bebeğe kadar geldik . Doktor yaşın çok değil daha önce düşüğün de olmamış sıra gelir bizde bi başlayalım olmazsa kalan spermleri alır özele geçersiniz isterseniz dedi . Biz de öyle yapalım dedik

Merhaba, bende yarım rahimliyim tüp bebek tedavisi ile 2 düşüğüm oldu 😔 Allah hayırlısını sağlıklısını kolaylıkla nasip etsin inşallah tüm isteyenlere 🤲

İmkansız değil mümkün :) azospermiyi düzeltip sonra senin yumurtalıklarına göre hareket edip belli ilaçlarla dozlarla uyarıp tüp bebek ile hamile kalabilirsin. Zorlu süreç uzun süreç bazen hemen olmuyor da olabilir ama denemekte fayda var her deneme de şans daha da artıyor diyorlar zaten.

X