Yarım Rahim mi Hsg filmi çekildim bugün yardım edebilecek var mı lütfen???

sum1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2023
2
0
22
Bu sonuçlar doğrultusunda bana yardım edebilecek biri var mı yarım rahim mi oluyor ilk defa buradayım benim gibi yaşayan var mı

Bu sonuçlar doğrultusunda bana yardım edebilecek biri var mı yarım rahim mi oluyor ilk defa buradayım benim gibi yaşayan var mı
Galiba sadece sağ tarafa doğru gelişen rahminiz var benimde raporumda buna benzer açıklama vardı ben de yarım rahimliyim sol tarafı yok

Peki doktorunuz ne dedi ben henüz gidemedim ☹️ Gebeliğe engel bir durum mu tüp bebek mi öneriyorlar bu durumda
Normal yolla kalabilirsin ama düşük be erken doğum riski fazla dedi hamile kaldıktan sonra dikkat etmek gerekiyor ben bu ay aşılama yaptıracaktım hamile olduğumu öğrendim ama kimyasal oldu şükürki normal yollan kalabiliyoruz ama çok dikkat etmemiz gerekiyor başlarda ben çok korktum olmucak dedim hep öyle düşünmemek gerekmiş etrafınızdaki olumsuz laflara takılmayın önce doktorunuz ne diyor bakalım beni de haber edersin ne zaman gideceksin

Normal yolla kalabilirsin ama düşük be erken doğum riski fazla dedi hamile kaldıktan sonra dikkat etmek gerekiyor ben bu ay aşılama yaptıracaktım hamile olduğumu öğrendim ama kimyasal oldu şükürki normal yollan kalabiliyoruz ama çok dikkat etmemiz gerekiyor başlarda ben çok korktum olmucak dedim hep öyle düşünmemek gerekmiş etrafınızdaki olumsuz laflara takılmayın önce doktorunuz ne diyor bakalım beni de haber edersin ne zaman gideceksin
Aynı durumdayız benimde sol tüpüm yok yarım rahimliyim. Geçen ay tüp bebeğe başlayacakken hamile olduğumu öğrendim.

Ama kimyasal oldu. Bende kendiliğinden olmasına çok sevindim.
Şimdi adet günümü bekliyorum inşallah yine gebelik olur 🤲🏽

Aynı durumdayız benimde sol tüpüm yok yarım rahimliyim. Geçen ay tüp bebeğe başlayacakken hamile olduğumu öğrendim.

Ama kimyasal oldu. Bende kendiliğinden olmasına çok sevindim.
Şimdi adet günümü bekliyorum inşallah yine gebelik olur 🤲🏽
Siznde hiç hamilelik olmadı galiba bundan önce hangi takviyeleri alıyorsunuz peki

Siznde hiç hamilelik olmadı galiba bundan önce hangi takviyeleri alıyorsunuz peki
Evet 2 yıldır ilk gebelikti. Folik asit dışında bişey kullanmıyorum. Doktor kimyasaldan sonra tekrar hamile kalma ihtimali yüksek dedi. Bakalım hayırlısı hepimiz için

Merhaba bayanlar Hsg çektirdim siz anlıyor musunuz filmden kendi doktorumla henüz görüşemedim. 2 yildir bebek.istiyorum olmuyor. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_20231122_081606_Gallery.jpg
    Screenshot_20231122_081606_Gallery.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba bayanlar Hsg çektirdim siz anlıyor musunuz filmden kendi doktorumla henüz görüşemedim. 2 yildir bebek.istiyorum olmuyor. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim
Rahim şeklini anlayamadım görüştünüz mü doktorla

X