Aile Planlaması Yardm ltfen

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

irras_

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
2.966
206
dogru yeremi açtım bilmiyorum .. benneyaptımki

benim şu sorunum var .. her ilişki sonrası idrarımı yaparken yanma oluyor ve bazende ilişki sırasında çok acıyor canım .. benneyaptımki
acaba bu normalmi .. eşim korunuyor belki alerjim olabilir cildimin olabilirmi böyle birşey ?
lütfen yardım benneyaptımki

enfeksiyon olabilir yanma enfeksiyondan olabilir pprezervatiften olabilir ve yeterince islaklık yoksa vajinada o da yapar bazen ben de de olur akıntına dikkat et sarı ise enfeksiyon vardır ya da normal günde de yanma oluyorsa

ıslaklık olmuyor yani öyle çok ıslaklık .. vajinusmustum ben evlendiğimde başlarkende acıyor ztn .. o giriş aşamaları hala aynı yani .. ama girene kdr işte .. prezarvatifin süper ince olanları canımı çok acıtıyor acaba birazda vajinusmusun geçmişteki etkisndemi ..

akıntım var ara sıra oluyor genelde .. ama normalde idrarımı yaparken yanma olmuyor ..

teşekkürler ..

ama şiştitide engel ilişkiye diye biliyorum .. hem 8 ay boyunca öyle acı bir sorunum olmadı .. işte sadece aklıma takılıyor .. kadın dogumcuya gitmeye utanıyorum ben :KK43:
kaç kere gttim ama hiç birinden yeterli bilgiyi almadımda ..
ıslaklık olmadıgı için bağlıyorum ben ama ne bileyim .. senağlama

X