yardm ltfen...

selinsiyo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
23
1
ben yaklasık 5 ay önce dolgu yaptırmışdım bir haftadır üst üst dişimi baztırdıgımda bazen yemek yerken agrıyordu biraz öncede dogum düşdü içinden pamuk cıkdı dolgu yapdıklarında pamuk koyuyorlarmıydı ben cok şaşırdım şimdi aynı dr gidip yeniden yapdırıcam bi ögreniyim dedim pamuk bütün dolgularda oluyormu diye

Nası yani içinden bildigimiz pamuk mu çıktı :S orda unutmuştur onu bence ben ilk defa duyuyorum dolguda pamuk koyuldugunu:S

Nası yani içinden bildigimiz pamuk mu çıktı :S orda unutmuştur onu bence ben ilk defa duyuyorum dolguda pamuk koyuldugunu:S

bende görünçe sok oldum acaba oluyormu bu güne kadar duymadım görmedim bi soruyum dedim ona göre dr konuşmayı düşünüyorum yarına rıyıcam 120 milyona yaptırmışdım daha bir kaç ay oldu 12 yıllık dolgum var hiç bir porblem cıkarmıyor sözde lüst yerde tanınmış dr

ben yaklasık 5 ay önce dolgu yaptırmışdım bir haftadır üst üst dişimi baztırdıgımda bazen yemek yerken agrıyordu biraz öncede dogum düşdü içinden pamuk cıkdı dolgu yapdıklarında pamuk koyuyorlarmıydı ben cok şaşırdım şimdi aynı dr gidip yeniden yapdırıcam bi ögreniyim dedim pamuk bütün dolgularda oluyormu diye

al işte yine bi doktorun ihmalkarlığı bende şu an feci şekilde ağrı çekiyorum çünkü 4 yıl önce dişimi çeken doktor diş kökünü bırakmış.çekilen dişin ordan yeniden kök gelmeye başladı ve çok biçimde cnmı yakıyo aman dikkatli ol bence aynı doktora gitme yada gt paranı al.çünkü dolgu içine pamuk koyulmaz bildiğimiz dolgu maddesi koyulur.geçmiş olsun.:a015:

al işte yine bi doktorun ihmalkarlığı bende şu an feci şekilde ağrı çekiyorum çünkü 4 yıl önce dişimi çeken doktor diş kökünü bırakmış.çekilen dişin ordan yeniden kök gelmeye başladı ve çok biçimde cnmı yakıyo aman dikkatli ol bence aynı doktora gitme yada gt paranı al.çünkü dolgu içine pamuk koyulmaz bildiğimiz dolgu maddesi koyulur.geçmiş olsun.:a015:

paramı verirmi acaba gidiçem evet resmen pamuk cıkdı bildigimiz pamuk sizin yazdıklarınızı okuyunca olayın daha bir ciddi düşündüm sabah ilk işim aramak oluçak dr sinir oldum şimdi bakalım ne cavap veriçek

bide sanırım dr sayesine dişimide kaybettim adam gibi dolgu yapsaydı kaybetmiyiçekdim dişima grıyor dolgu olurmu acaba hala

Ya inanılcak gibi deil gidin paranızı geri alın verir heralde dolgunuz düşüyor ve içinden pamuk çıkıyor olacak gibi deil ayy nasıl sinirlendim bak yaa..

cok uzuldum bu duruma kesınlıkle bole birşeyin imkanı yok ...
bence hekımınızı değiştirmelisiniz..
cok geçmiş olsun..

Ya inanılcak gibi deil gidin paranızı geri alın verir heralde dolgunuz düşüyor ve içinden pamuk çıkıyor olacak gibi deil ayy nasıl sinirlendim bak yaa..

ya nasıl anlatsan dr rumdan okadar memnundumki aramız cok iyydi karşısına cıkıpda paramı gerin verin gerçekden diyemem ama yarın arıyıp konuşuçam

:1shok::1shok:Bu gibi cahil dr lar yüzünden herşey gelebiliyor başımızaa...Şaşırdım doğrusuu.Pamukmuu ne alaka ıseee sankı pamuk ıcınde dolgu maddesi varr :1shok:Güzelce içini dolgu maddesiyle kaplıcagına adamın yaptıgı ıse yapp.Böylelerine kasap diyorum ben :mymeka:

selinsiyo bilmiyorum bunu ne zaman okursun?
dişinin içinden çıkan pamuk ağrı yapmasın diye konulan bir ilaç ve eğer baskı yaptığında ağrıyorsa kök ucunda iltihap vardır ve kanal tedavisi yapmak gerekir
(eşim diş hekimi ona sordum)

dişçimi aradım verdigi cevap
pamuk olamaz tedavimiz bitmemişdir .
ben size gelin demişimdir dedi . demediniz dedim demişimdir siz hatırlamıyorsunuz. o zamanki olayda söyle gelişdi benim dişime kanal tedavisi yapılmışdı zaten o zaman geçiçi dolguyu koydu .bir hafta sonra gel dedi bende gittim bir şeyler yaptı tama kalkabilirsin dedi bitti hatda o zaman 120 ytl yapdı dişimi bizde ücreti ödedik cıkdık bana bir daha ge felan demedi .yok diyor kesinlikle gel demişimdir bana öyle deseydi ben gitmezmiydim 120 ytl para vermişim yarın gel diyor bakalım ama artık dolgu oluçagını sannetmiyorum dişim baya agrı yapıyor
selinsiyo bilmiyorum bunu ne zaman okursun?
dişinin içinden çıkan pamuk ağrı yapmasın diye konulan bir ilaç ve eğer baskı yaptığında ağrıyorsa kök ucunda iltihap vardır ve kanal tedavisi yapmak gerekir
(eşim diş hekimi ona sordum)

cnm ben cok detaylı dis tedavisi gormus biri olarak sana sunu soleyebilirim ki dolgu yapilirken evt pamuk kullanilior yada pamuga benzer bir madde onlar minik parcalar halinde yerlestrilip sertlestiriliyor.belki sizin dolgunuz dogru bir sekilde sertlestirilmedi o yuzden bu sorunu yasamis olabilirsiniz.

d dediki aslan pamuk kullanılmıyor dedi of ya sinir oldum bu olaya

selinsiyo sen eminim diyorsun bana yine gel demedi diyorsun belki dr sana gene gel demeyi unuttu yada laf karıştı dr u hemen suçlamamak lazım dişine geçici dolgu koymuş çünkü geçici dolguda pamuk koyulur dolgu rahat sökülsün die tedavin yarım kalmış tekrar git muhtemelen kanal tedavine devam edilip pansuman yapılacak

selinsiyo sen eminim diyorsun bana yine gel demedi diyorsun belki dr sana gene gel demeyi unuttu yada laf karıştı dr u hemen suçlamamak lazım dişine geçici dolgu koymuş çünkü geçici dolguda pamuk koyulur dolgu rahat sökülsün die tedavin yarım kalmış tekrar git muhtemelen kanal tedavine devam edilip pansuman yapılacak

bakın olay söyle gelişdi ilk önce kanal tedavisi yapdı sonra geçiçi dolgu yapdı bir hafta sonra gel dedi bende bir hafta sonra gittim geçiçi dolguyu cıkardı sonra agrıyormu diye bir iki şey yapdı bana sordu agrı varmı bende yok dedim o zaman tamam dolgu yapalım dedi ve yapdı iş bitinçe ücret ne kadar dedim 120 ytl dedim ücreti ödedim peki dr bana şu an agzında geçiçi dolgu var demesi gerekmiyormu bid egeçiçi dolgu iki keremi yapılıyor insnaın agzına bir keremi yada unutdu diyelim ben paramı vermişim gitmediysem neden beri arıyıp çagırmıyor peki

ya nasıl anlatsan dr rumdan okadar memnundumki aramız cok iyydi karşısına cıkıpda paramı gerin verin gerçekden diyemem ama yarın arıyıp konuşuçam[/QUOTE

paranı isteyemesende yaptığı şeyi söylemen lazım eğer bir dalgınlık sonucu olduysa bundan sonra daha dikkatli olur ama bence birdaha o doktora gitme ben dişimi mahfedene gitsem şimdiki işlemimi parasız yapmak zorunda ama o riske girmiycem sende girme işini ciddiye alması lazım çünkü o nun işi insanları iyi etmek daha kötü bi duruma düşürmek değil .düşünsene bi muhasebeci kafa dalgın diye kayıtları yanlış tutuyo bi şirketi batırıyo herhalde cvp dalgınmdım kusura bakmayın olamaz...:eek:klava:deli oluyorum bu işini adam gibi yapamayanlara.zaten .:1hug:

ya nasıl anlatsan dr rumdan okadar memnundumki aramız cok iyydi karşısına cıkıpda paramı gerin verin gerçekden diyemem ama yarın arıyıp konuşuçam[/QUOTE

paranı isteyemesende yaptığı şeyi söylemen lazım eğer bir dalgınlık sonucu olduysa bundan sonra daha dikkatli olur ama bence birdaha o doktora gitme ben dişimi mahfedene gitsem şimdiki işlemimi parasız yapmak zorunda ama o riske girmiycem sende girme işini ciddiye alması lazım çünkü o nun işi insanları iyi etmek daha kötü bi duruma düşürmek değil .düşünsene bi muhasebeci kafa dalgın diye kayıtları yanlış tutuyo bi şirketi batırıyo herhalde cvp dalgınmdım kusura bakmayın olamaz...:eek:klava:deli oluyorum bu işini adam gibi yapamayanlara.zaten .:1hug:

haklıısn katılıyorum sana görüşdüm dr olamaz böyle birşey yarın cagırdı gidiçem bakalım ne diyiçek

X