Yardımmmm

ay nolur 1 kişininde aklına sürtünmeden önce kk gelsin. sevgilimle sürtünmeyi düşünüyorum, sizce nelere dikkat etmeliyim diye sorsun. o zaman kimse böyle sürtündüm hamilemiyim diye tutuşmaz

Kokular bulantı yapıor karnm we sırtm ağrıor çok taktığm için mi yksa korktğm şey gerçek mi aynı şeyi yaşayan war mı maydnz soğan içmek baydı ama tık yokk

anam bu gozlerrr banaaa eskisinbahsjaka sh sarkiya giremedim. Konu neydi?
Nolur yardımmm geçen ayın 15inde adetim başladı bittikten snra sewglm çıplak bi şekilde arkadan sürtündü ondan snra onunki kırı benm zewk suyum akarken önden sürtündü we boşalacağı zaman eşofmanını çekti üstüme boşalmadı boşaldıktn snra yine aynı wşekilde eşofmanlıyken üzerime uzandı. Adetim şmdi 1 hafta gecikti bikaç ay önce antidepresan kullanırdm şimdi korkulrm yine başladı ishal we bulantım war korkudan mı yoksa hamile llabilir miyim nolır yardm edinn. Stres korku hawa değişimigeciktirebilirmiş. 1 hafta önce grip için katarin aldmonun

Arkdşlar gecikmenin 8. Günü idrar testi yapmştm negatif çıktı ben bundan snra da rahatlayamadım. Dün kadın doğuma gittim fkat yalnız olmadgm için derdimi anlatamadm gecikme oldğnu stresli oldğmu filan syledm tbi bunlrdn snra kan testi almadı ultrasona soktu yumurtalıklrda kist olmdğnı söyledi gecikmenin stres kaynaklı we grip için bilmem kaç gün önceden içtiğim katarin olabileceğini söyledi. Bugün gecikmenin 14. Günüydü sizce gebelik söz konusu olsa ultrasonda çıkar mıydı çok endişeliyim ???

Hamilesin canim. Bende ogluma oyle gebe kaldim.. esimin ustunde pantolon vardi arti bendede etek. Ona ragmen deldi gecti spermler

Hamilesin canim. Bende ogluma oyle gebe kaldim.. esimin ustunde pantolon vardi arti bendede etek. Ona ragmen deldi gecti spermler
Yalnız hanmefendi bizde ilişki olmdı artı boşalmayı geçin erkek arkdşmn zewk suyu dahi temas etmemiş öle söylüyr. Stresten geciktirdiğimi,tedbirli oldğnu, emin oldğnu söylüyr.. SiZce?

doktor sana yalan söylemiş, kesin sonuç için 10-15 doktora daha görünmelisin. doktora bile inanmazken, biz burda ne söylesek inanırsın acaba

Pismanlik guzel sey. Allah bile affeder gercekten pisman olan kulunu. Fake misin degil misin bilemem. Onu da Allah bilir. Ben gercekten pisman olduguna inandigim icin yaziyorum. Bu sekilde hamile kalman mumkun degil insan yaradilisina aykiri. Imkansiz imkansiz ustu hatta. Ayrica bayanlarda oyle afedersin zevk suyu falan sakir sakir gelmez ki orda sacmalamissin buda fake olma ihtimalini kuvvetlendirir. Neyse... Sana Allah tan korkmani tavsiye ediyorum. Inan zararli cikmazsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…