yardımmmm acilll + önerrriiii lütfenn

mananur

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2009
25
0
Arkadaşlar merhaba ben bu ay hasta oldum ama tekrardan doktora gidemiyorum yani kişisel bi sorun olduğundan doktor her şey yolunda demişti bu ay gebe kalamadım
Sizce bu ay yine klomen ve folik asit kullansam mı ? geçen ay progestan folik asit +klomen vermişti doktorum bu ay yine kullansam mı diyorum aynılarından
:bbo::uhm::1shok:

Ne kadar zamandır tedavi görüyorsun sorun ne bilmiyorum ama...

Doktorun ne derse onu dinle canım sakın kafana göre ilaç alma ...

Birde hep bunu düşünmemeye çalış stres kadınların yumurtlamasını çok etkiliyo...

Sevgiler :-))

Arkadaşlar merhaba ben bu ay hasta oldum ama tekrardan doktora gidemiyorum yani kişisel bi sorun olduğundan doktor her şey yolunda demişti bu ay gebe kalamadım
Sizce bu ay yine klomen ve folik asit kullansam mı ? geçen ay progestan folik asit +klomen vermişti doktorum bu ay yine kullansam mı diyorum aynılarından
:bbo::uhm::1shok:

Merhaba mananur;

Yaşınızı ve evlilik sürenizi bilemiyorum, ancak bahsettiğiniz ilaçları her an gece gündüz ulaşabileceğiniz ve sürekli takibinde olduğunuz bir doktor kontrolünde kullanmanız en doğrusu olacaktır. Sağlıklı ve daha emin sonuçlar alabilmenin yolu, kararlı ve tedavi programına sadık bir biçimde kontrollerinize gitmeniz ve kafanızdaki tüm tıbbi kaygılarınızın doktorunuz tarafından giderilmesi ile elde edebilirsiniz. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün

Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

X