yardımmm

oessmraan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
106
0
40
slm arkdaşlar bana yardımcı olursanz sevinrim ben gerçekten haytımda mulu olbilceğim evlilik ankmında birini buldum ama evlilik için zamn gerkyr uzun bir ilişki nasıl yürür yani 4sene kadr lütfen ayrdm

canım medeni durumun evli görünüyo ben anlamadım.??uzun vadede ilişkiyi sen yürütebilirsen yürür. seviyorsanız birbirinizi ,saygıyı yitirmezseniz, çocukça davranmazsanız bal gibi yürür. hakkında hayırlısı olsun bacım öptüm))

ne yazdığın, neye fikir istediğin anlaşılmıyor. Kelimelerin yarım yamalak, cümleler anlamsız. Medeni durumun "evli" yazıyor sen evleneceğin birini bulduğundan bahsediyorsun?
Ne demek istiyorsun Allah aşkına?!?!?!

keşke türkçemizi düzgün kullansakk yada bişi yazarken bi soru sorarken özen göstersek bastığımız tuşlara dikkat etsekte bizde böyle bön bön bakıp anlamak çözmek için 2 saat uğraşmasak...

uzun iliski zor ve yipraticidir...
eger ben güclüyüm, sevgime ve kendime güveniyorum diyorsan...
ben cabuk pes etmem ve sevdigim adama güveniyorum diyorsan...
karar senin...

sen ewliymişsin msjlarından okudum nie insanları kandırıp böle bi konu acıyosun anlamadım doğrusu..

kızlar erkek bu eğlenmeye çalışıyor belli.yada rahatsız diyelim konudan uzaklaşalım !!

slm arkdaşlar bana yardımcı olursanz sevinrim ben gerçekten haytımda mulu olbilceğim evlilik ankmında birini buldum ama evlilik için zamn gerkyr uzun bir ilişki nasıl yürür yani 4sene kadr lütfen ayrdm

yasakkelime:mymeka:CADIARZU
arkadaşım duuuurrr bakalım biraz yavaaşşş frene basss yerler yaşş..sen hem böyle bir soru soruyorsun hem profilinde evli yazıyor hemde Sevgiliniz doğum gününüzü unutursa naparsınız? diye bu başlıkta

oessmraan
Papatya
Meslek: Bankacı
Medeni Durumunuz: Evli
Eğitim Durumunuz: Lisans
Yaşadığınız Yer: Adana
Kan Grubunuz: B Rh+

Giriş tarihi: Nov 2008
Teşekkürler: 0
1 Mesaj için 1 Teşekkür edilmiş

--------------------------------------------------------------------------------

bi söz vardır bekara karı boşaması kolay diye ..
bekar arkadaşlar astılar kestiler dövdüler...
benim eşim bütün gün aramadı
bende sandım unutmuş numarası yapıp akşama sürpriz hazırlıyo
amaaa eve geliyoki eli boş bi çiçek bile yok sadece kupkuru bi DOĞUM DÜNÜN KUTLU OLSUN
eeee ne yapabildik????
sevgiliyken yapsaydı bakalım bunu hayatını zindan ederdim

aynen senin yazın canım tanıdık geldimi??

ayrıca bu başlıktada Esimizin Akrabalariyla Iliskilerimiz... bir yazın varr bak hatırlatim
oessmraan
Papatya
Meslek: Bankacı
Medeni Durumunuz: Evli
Eğitim Durumunuz: Lisans
Yaşadığınız Yer: Adana
Kan Grubunuz: B Rh+

Giriş tarihi: Nov 2008
Teşekkürler: 0
1 Mesaj için 1 Teşekkür edilmiş

mesela ıtır buse.araba aldık eşimle .eşime hayırlı olsun diyor ben yanında yokken ama bana tek kelime etmiyor araba lafını açmıyor bile .üstelik aranayı annem aldı.ve utanmadan biığı arabaya binebiliyor.ne yaparsın bu kıza sen .ölürmüsün öldürürmüsün.çıldırıyorum ya

"
yani demem şukii kimseyi salak yerine koyma burdaa bi soru sorucaksan adam gibi sor adam gibi cevap verelim kendi kendinle çelişkiye düşersin bizle düşmezsin işte böyle önüne ısıtıp koyarlar..hadi şimdi sen ister evlen ister sevgili kal ister boşan gece gece canın sıkıldı sanırım
:mymeka:"

Belinayyy hu huu boşver kız uğraşmaa akıllı insanlar olduğu kadar azcık delilerde var:roflol:
Ne uğraşcan bunlarla:)

bacim seni ayakta alkisliyorum :hooray: dedektif gibi hatunsun :içelim: basarilarinin devamini diliyorum

walla belinay_merve pes diyorum sana....kaydirigubbakcemile3:lepi:
nasıl bir araştırmacı kişiliktir bu yaw....emeğinin önünde saygıyla eğiliyorummm...
nasıl da çıkarıverdin belgeleri helel sana
..a.s.

hani yazan kişi bir daha ugramamış yaaa........
belinay merve sanada hayran kaldım....pek bir dedektif gördüm seni
:roflol:

nedemek görevimizzzz efendimm :)) kimsenin burda kimseyi salak yerine koymasına seyirci kalamam burda dost olduk arkadaş oldukk herkesi dinliyoruzz doğru düzgün anlatkii yalın haliyle yalansızz anlatki hepimiz çözüm üretelim ama adamı salak yerine koyarsan işte böyle önüne ısıtıp koyarlar ben ve ben gibiler...

konu sahibi hiç üzerine alınmıyo bu arada...ilginç....
bari bi cevap yaz
...:jeyyar:

:lepi:belinay gerçekten çok iyiydi
burda yalansız olsun herşey.kimse kimseyi aptal yerine koymaya kalkmasınkötükedihüso

yaw neler oluyor.anlamadım pek.kandırılıyormuyuz neden niçin nasıl:1shok:hihoyyytkötükedihüso valla bazı arkadaşlar sherloc holmes gibi tebrikler.kaçmıyo yani bazı şeyler.yoksa yazıcaz saf saf

yok şekerim bize biraz acaip gelen çelişkili yazann birde türkçesi bozuk olanları önce itinayla araştıryoruzzzz :)

türk dil kurumunun KK şubesi belinaya tosladı garibim ondan düzeltmiştir)))kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…