Yardimmm Uterus Endo 10 Mm Hcg Testim 42,28 Lütfen Yardim

GXUXL78

FASULYEM BENİM
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
4.374
0
46
senağlama DOKTORLAR BİŞEY DEMİYOR HAMİLEMİYİM DEĞİLMİYİM ADETİME 15 GÜN VAR AMA HCG TESTİM 42,28 YÜKSEKMİŞ NEDİR DURUM BİLEN VARMI

canım tam bi bilgim yok ama sanırım 0-6 arası yok üzeri hamile demek buna göre senin değerin üzeri olduu için ümitlendirmeyeyim ama sanırım hamilesin.

canım tam bi bilgim yok ama sanırım 0-6 arası yok üzeri hamile demek buna göre senin değerin üzeri olduu için ümitlendirmeyeyim ama sanırım hamilesin.

TŞK EDERİM BİRAZ TESELLİ OLDU PEKİ ULTRASONDA GÖRÜNMEDİ ERKEN OLDUĞUNDANMIDIR

canım bir 15 gün daha sabret bakalım henüz hamilesin demek için çok erken..çünkü normalde adetin 3-4 gün geçtiğinde hamile olmasan bile kanda hcg hormonu yüksek çıkabiliyor..örneklerini çok gördüm..kaldı ki senin adetine daha 15 gün var..hormonal bir bozukluk da söz konusu olabilir ama hamile de olabilirsin..bunun kararını vermek için henüz çok erken..bence sabırlı ol..

ultrasonda henüz gözükmez canım..ben beş haftalık hamileyken keseyi zor görmüştüm..ama adetin birkaç gün geçse bile gözükür aslında..adetinin geçmesini beklemelisin..

canım bir 15 gün daha sabret bakalım henüz hamilesin demek için çok erken..çünkü normalde adetin 3-4 gün geçtiğinde hamile olmasan bile kanda hcg hormonu yüksek çıkabiliyor..örneklerini çok gördüm..kaldı ki senin adetine daha 15 gün var..hormonal bir bozukluk da söz konusu olabilir ama hamile de olabilirsin..bunun kararını vermek için henüz çok erken..bence sabırlı ol..

TŞK CNM HAKLISIN ADETİ BEKLEMEK GEREKİYO AMA BİR DÜŞÜK YAPTIM GEÇ KALARAK ONUDA DÜŞÜRMEK İSTEMİYORUM

X