Yardımmm.. Çatlatma iğnesi ve kahverengi akıntı

aymudu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2023
75
12
28
merhaba çatlatma iğnesinin 11. Günde çok koyu kahverengi bir akıntı geldi daha çok eski kan gibi geldi bana ama böyle birşey yaşayan var mıdır. Bugünde 12. Gün yine tuvalete gittikçe peceteye geliyor, daha regl tarihime 6 gün var bu arada..

14.gün bhcg istiyor doktorlar bı kan testi mi verseniz
Bugün 14. Gün ama 15 temmuzdan dolayı kan testi almıyorlar küçük bjr yerde yaşıyoruz da. Tutunma kanaması da olabilir ara kanama da olabilir dediler ama bilmiyorum. Dünden beri gelmedi bir daha 2 günde çok az geldi

Bugün 14. Gün ama 15 temmuzdan dolayı kan testi almıyorlar küçük bjr yerde yaşıyoruz da. Tutunma kanaması da olabilir ara kanama da olabilir dediler ama bilmiyorum. Dünden beri gelmedi bir daha 2 çok az geldi.
Bugün sabah idrar testi yaptım ama negatif gibi geldi bana açıkçası

Bugün 14. Gün ama 15 temmuzdan dolayı kan testi almıyorlar küçük bjr yerde yaşıyoruz da. Tutunma kanaması da olabilir ara kanama da olabilir dediler ama bilmiyorum. Dünden beri gelmedi bir daha 2 günde çok az geldi
Yerleşme olabilir inşallah öyledir
Adetiniz başlamadan önce böyle lekelenme olurmu

Bugün 14. Gün ama 15 temmuzdan dolayı kan testi almıyorlar küçük bjr yerde yaşıyoruz da. Tutunma kanaması da olabilir ara kanama da olabilir dediler ama bilmiyorum. Dünden beri gelmedi bir daha 2 çok az geldi.

Yükleyin resmi bi bakalım

Eklentiler

• IMG_20240714_004101.jpg
    IMG_20240714_004101.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 31

tabiki yerleşme tutunma lekeside olabilir ama tam negatif diyemedin sanki hayali çizgi gördün mü

tabiki yerleşme tutunma lekeside olabilir ama tam negatif diyemedin sanki hayali çizgi gördün mü
Yani işte ondan tam emin olamıyorum artık çünkü kuruntu yapıyorum gibi geliyor maalesef, bir de bir anlamı var mı bilmiyorum ama bugün şeffaf bir akıntı geldi

Hani böyle bazen regl sonunda olur ya kahverengi kan gibi eski kan gelir aynı öyle bişey gibi geldi bana resim çektim aslında ama herkesin midesi kaldırmaz diye paylaşamıyorum

Yani işte ondan tam emin olamıyorum artık çünkü kuruntu yapıyorum gibi geliyor maalesef, bir de bir anlamı var mı bilmiyorum ama bugün şeffaf bir akıntı geldi
Tutunma aşaması veya yeni ise testte çıkmamasi nornal daha idrara geçmemiştir inşallah vardır yarın sabah bir kan ver bakalım

X