Yardımm... Aklım çok karışık hamile olabilir miyim?

nehru43

Guru
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2010
28
3
Ben pko hastasıyım. Ancak son 1 senedir adetlerimde hiç sapma olmadı.Düzenli olarak 31-32 günde adet olurum. Son 3 aydır, 13 Temmuz,14 Ağustos, 13 Ekimde adet oldum. Ama bu ay 4 gün gecikti. evde 2 kere test yaptım negatif çıktı. Ellerim,ayaklarım üşüyor, göğüslerimde dolgunluk ve hassasiyet var, belim kasıklarım zaman zaman ağrıyor sanki adet olacakmışım gibi. karnımın altında dolgunluk hissediyorum. yüzümü ateş basıyor eşim iştahımın arttığını söylüyor.Tuvalete daha sık çıkıyorum. Bir kaç gündür domates salatalığın tadı bir tuhaf geliyor.bunlar gebelik belirtisimi? yoksa hormonlarımmı çıldırdı? :18:

Merhabalar..anlattığınız kadarııyla son 3 ay düzenli..buda bir avantaj..ama adet gecikmesi yaşayanlarda yanıltan durum hamilelik belirtileriyle adet belirtilerinin birbirine çok benzemesi..4 gün geçtiğini yazmışsınız..evde yapılan testlerde beta-hcg hormonu için belli bir algılama sınırı var o yüzden eğer geç döllenme olduysa hemen algılaması zor olabilir..biraz daha bekleyip olmadığınız takdirde kan testi yaptırmanızı tavsiye ederim..inşallah ümit ettiğiniz neticeyle karşılaşırsınız

cnm bende de polikistik over var benmde adetlerim 28 haziran 31 temmuz 4 eylül yani 34 gün arayla adet görüyorum son 3 aydır ama bu ay bugünle beraber 11 gün adetm geckti gecen cumartesi doktora gttim gebelk tahlili yaptı negatf çıktı ama rahimde kalınlaşma oldugunu söledi ve 10 gün sonra testi tekrarlıcaz adet olmazsam rahim kalınlaşması hem gebelk hem adet belrtisi... bende doktora son aylarda adetm düznli geliyo diyodum şmdi neden geckti die sordum oda bana pko su olan hastlar bazn düznli bazn bu şeklde adet kanaması görebilir dedi o yüzden şmdiden kendini sevndirme canım ama yine de git bir kan tahlili yaptr derim eğer gebelk yoksa bile usg ile rahim kalınlığını bakabilir bnde öle yaptı mesela hamileliktn de şüpelendi o yzden 10 gün bekleme süresi verdi artk pzrtesi öğrncem... işnlh senınde hamilelktn gecikmiştr adetn..

Evet sonunda regl oldummm. Galiba stresten gecikme yaşadım.. hayırlısı bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…