yardımlarınıza ihtiyacım var....

bana 5 tane yazın...dağıtırım arkadaşlara..daha fazla verebilirsem
yine size burdan bildiririm..allah yardımcınız olsun

RABBıM hepinizin gönlünüze göre versin inş..

1.senayda

2-4.biriciğim
5.sermest
6.Desibel
7.Burcums
8.yemyeshill
9-10.yarenb
11-15.ozlempau

16.etkin

17.yabangülüm
18.yaren_h

Son düzenleme:
amin canım amin hepimizn gönlüne göre Rabbim hayırlısını versin:Saruboceq:inş tedavin hayırlı sonuçlar verir..müslümanın müslümana ettiği dua kabul olurmuş..birbirimiz için dua edelim inş..burda daha çok arkadaşımız çıkacaktır canım dua eden yüreği çok gzl duyarlı arkadaşlarımız var..inş müjdeli haberi alırız canım burdan..:Saruboceq:a.s.
evet baya baya kişiler varmış.. ben dün konuyu açarken kimse cevap vermeyince üzülmüştüm ama bugün görüyorum ki burası tanımasanda görmesende içtenlikle karşılık verilebilen bir yer... ben seviyorum kk.yı...

canımmm tabikide okuruz ne demek....rabbim darda koymasın inşallah tez zamnada ikizlerine kavuşasınnn .ha bide annem okuycak canım. ..tamamlanamazsa yine haberimiz olsun arkadaşlara dağıtırız..

ALLAH razı olsun arkadaşım dualarınız kabul olsun inş..sağlıklı versin de RABBİM herşeye razıyım..

bana 5 tane yazın...dağıtırım arkadaşlara..daha fazla verebilirsem
yine size burdan bildiririm..allah yardımcınız olsun

ALLAH razı olsun arkadaşım desteğin için.. Gönlünüzdekiler de önünüze serilsin inş..

canım bende okurum benide ekle olurmu.bende anne olamadım 6 yıllık evliyim iyi bilirim acısını.allah yardımcın olsun,allah kabul etsin şimdiden..

benim şimdi çıkmam lazım doktora gidiyorum döndüğümde inş biraz daha birikmiş olur.. ve döndüğümde inş hayırlı haberler verebilirim..

canım benim 2 tanede arkadaşlarım okuyacak......içini ferah tut inşallah sonucu burdan kutlucaz gene.......

hallisna merhaba canım .bir tanede ben okuyabilirim .Allah yardımcın olsun.

ALLAH razı olsun dualarınızı kabul etsin inş...

canım bende okurum benide ekle olurmu.bende anne olamadım 6 yıllık evliyim iyi bilirim acısını.allah yardımcın olsun,allah kabul etsin şimdiden..

beni en iyi anlayanlardan birisin... inş sayımız azalır.. herkese nasip eder RABBİM.. en kısa zamanda tüm isteyenlere sana ve bana da nasip olur annelik.. RABBİM sabır güç ihsan etsin inş. cümlemize.. ALLAH razı olsun canım

canım benim 2 tanede arkadaşlarım okuyacak......içini ferah tut inşallah sonucu burdan kutlucaz gene.......

sağol canımm.. inş canım buradan haykırabilirim o güzel haberi...

Canım bana da yaz bi tane, Allah yardımcın olsun. inş herşey yolunda gider.

ALLAH razı olsun arkadaşım ALLAH dualarını kabul etsin inş..

ALLAH razı olsun dualarınızı kabul etsin inş...

beni en iyi anlayanlardan birisin... inş sayımız azalır.. herkese nasip eder RABBİM.. en kısa zamanda tüm isteyenlere sana ve bana da nasip olur annelik.. RABBİM sabır güç ihsan etsin inş. cümlemize.. ALLAH razı olsun canım

evet canım allah kimeseye vermesin.amin canım tüm isteyenlere işallah.bizler içinde dua edersina.s

cnm bnde okucam bıtane benıde yazz INSS cocugunun ısm teyzesı olcazz bızı unutmaa:))

RABBİM hepinizin gönlünüze göre versin inş..

1.senayda............................ 21.

2-4.biriciğim.........................
5.sermest.............................
6.Desibel..............................
7.Burcums............................
8.yemyeshill.........................
9-10.yarenb..........................
11-15.ozlempau...................

16.etkin................................

17.yabangülüm....................
18.yaren_h...........................

19.cnnsnyrt..........................
20.es_se..............................

evet canım allah kimeseye vermesin.amin canım tüm isteyenlere işallah.bizler içinde dua edersina.s
etmezmiyim canım valla kendimden önceki sıraya giriyor en son kendim için dua ediyorum.. RABBİM kabul etsin inş cümlemizinkini..

hallisna canım bana da yazabilirsin bi tane..rabbim kabul eder inşallah hakkında hayırlısı...

ALLAH razı olsun canım ALLAH kabul etsin sanada en kısa zamanda nasip etsin inş..

cnm bnde okucam bıtane benıde yazz INSS cocugunun ısm teyzesı olcazz bızı unutmaa:))

ALLAH razı olsun canım.. inş olsun yeni bir konu açıp bebişe isim listesi yapcam inşşş...

Hallisna'cım ben yasin'i dün okudum. Perşembe gecesi olduğu için daha bir makbul olmuştur inş. Allah yardımcın olsun canım. ınş okuduklarımız kabul olur ve hepimiz de bebek sahibi olabiliriz.

Hallisna'cım ben yasin'i dün okudum. Perşembe gecesi olduğu için daha bir makbul olmuştur inş. Allah yardımcın olsun canım. İnş okuduklarımız kabul olur ve hepimiz de bebek sahibi olabiliriz.

saol canım ALLAH kabul etsin inş mutlaka daha makbul olmuştur ALLAH.ın izniyle...

canım sitem canım arkadaşlarım........
20.de takılı kaldım.... çevreme de dağıtıyorum ama yardımlarınız olmadan bitiremem....

canım arapca bilmiyorum ama dua edecem tatlım.allah yapılan tüm duaları kabul etsin.hayırlısıyla kucağına bebişini alırsın .

X