Yardımınıza ihtiyacım var

sssss eeeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2023
16
2
Çok utanarak yazıyorum arkadaşlar ama umarım görür ve bir kaçınız cevap verirsiniz lütfen 9 aylık yeni evliyim biliyorum belki daha yeni evlisiniz diyeceksiniz ama çocuk istiyoruz düzenli bir şekilde de yapmaya çalışıyoruz sorum şu eşim olduğunda ıslaklık ya hissetmiyorum yada çok çok az hissediyorum bu normal mi aranızda benim gibi olan var mı lütfen cevap verir misiniz rica etsem

Çok utanarak yazıyorum arkadaşlar ama umarım görür ve bir kaçınız cevap verirsiniz lütfen 9 aylık yeni evliyim biliyorum belki daha yeni evlisiniz diyeceksiniz ama çocuk istiyoruz düzenli bir şekilde de yapmaya çalışıyoruz sorum şu eşim olduğunda ıslaklık ya hissetmiyorum yada çok çok az hissediyorum bu normal mi aranızda benim gibi olan var mı lütfen cevap verir misiniz rica etsem
ne ıslaklığı net şekilde anlatır mısın anlamadım çünkü ben

Bu normal tedavi başlayın çocuk istediğinizi dile getirin ben direk bebek için başladım tedaviye 9 aylık evliyim bende

Yaa anlatamıyorum da çok özür dilerim eşimin boşaldığını hissetmiyorum bazı kadınlar hissettiğini söylüyor mesela bende hicbirsey olmuyor

Spermi hissedip hissetmediğinin çocukla ne alakası olabilir onu anlamdım onu anlasan zevke mi gelcen? Erkek olduğunuzu düşünüyorum..

Gebe kalmanizin hissetmenizle bir alakası yok.
Çok özür dilerim çok utanıyorum da ama tanıdıklarıma sorduğumda o iş olduktan sonra rahatsız olduklarını kurulama gerektirdiklerini söyledi yani hissedilir mis öyle dediler benim hiçbirsey hissetmemem de normal mi kuru olmam mesela eşim boşaldığını benim hissetmemek normal mi

Eşinizin tam boşalamadıgından mı şüpheleniyorsunuz?

Gebe kalmanizin hissetmenizle bir alakası yok.
Çok özür dilerim çok utanıyorum da ama tanıdıklarıma sorduğumda o iş olduktan sonra rahatsız olduklarını kurulama gerektirdiklerini söyledi yani hissedilir mis öyle dediler benim hiçbirsey hissetmemem de normal mi kuru olmam mesela eşim boşaldığını benim hissetmemem

Bu soruların çocukla alakası ne siz önce ona cevap versenize
Bende masumane sorular olduğunu düşünmüyorum.

6 aydan fazla korunmasız ilişkiniz varsa doktora gidip durumu anlatın size de eşinize de test yaparlar.hem o zaman anlarsınız sperm çıkışı var mı yok mu?

Spermi hissedip hissetmediğinin çocukla ne alakası olabilir onu anlamdım onu anlasan zevke mi gelcen? Erkek olduğunuzu düşünüyorum..
Lütfen yardımcı olmayacaksınız yazmayın yaa gerçekten bu konuda yardıma ihtiyacım olduğunu düşündüğüm için sordum normal mi diye

X