Yardımınıza ihtiyacım var

Oglumicinbenn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2017
3
0
27
Arkadaşlar merhaba benim artık dayancak gücüm kalmadı benim kimsem yok bi tek bebeğim var. Çok çaresiz kalarak artık bunu sizlerle paylaşıyorum. Eşim beni hamileyken terk etti ailemle kalıyorum. Ailem bebeğim bakımı için yardımcı olamıyor onların da pek durumu yok. Ayda yılda bir iş çıkarsa merdiven vs silmeye gidiyorum ordan kazandığım parayla bez alıyorum. Kış geldi oğlum hastalanmaya başladı çünkü kış için kıyafeti yok. Hiç bir eşyası yok hiç bir türlü bebek malzemesi yok. Çocuğunuzun Eski kullanılmayan kıyafetlerini nolursunuz bana gönderin. Çöpe gitceğine bebeğim giysin. Eğer yardım etmek isterseniz bi tane peçeteye muhtacım. Onu böyle gördükçe içim eriyor. Hevesleniyorum ona kıyafet kremler almak istiyorum ama alamıyorum içim gidiyor. Beni en iyi anneler anlar. Nolur yardım edinn Kardeşlerim cinsiyet hiç etmez. Şimdiden Allah razı olsun. İnanmayan olursa numaramı veririm evin durumunu fotoğraf atarım. Şimdiden çok teşekkür ederim

Öncelikle Allah yardımcın olsun kardeşim. Hangi şehirdesin? Özelden bana evinin adresini yollar mısın bir de telefon numaranı.

bana ulaşın lütfen buradan numaranızı gönderin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…