Yardımınıza Ihtıyacım var Lutfen okurmusunuz

SeADeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
566
3
Arkadaslar ben 10 Haftalık Hamıleyım yalnız bırıncı hamılelıgımde hıc kanama gormedım Dun cok az bı kanamam oldu ve bu benı baya uzdu ınternetten arastırdım doktorumuda aramadım dusuk tehlıkesı olabılırmıs lutfen tecrubelerınızı benımle paylasırmısınız gebelık donemınde kanama normal mı ?:uhm::uhm:

öncelikle geçmiş olsun ne kadarlık bi kanama az bi kanamaysa normal canım bebeğin rahime yerleşiyor iyice ve rahim büyüyor demektir ped koyacağın kadar çoksa doktoruna görün canım

Arkadaslar ben 10 Haftalık Hamıleyım yalnız bırıncı hamılelıgımde hıc kanama gormedım Dun cok az bı kanamam oldu ve bu benı baya uzdu ınternetten arastırdım doktorumuda aramadım dusuk tehlıkesı olabılırmıs lutfen tecrubelerınızı benımle paylasırmısınız gebelık donemınde kanama normal mı ?:uhm::uhm:

denizcim normal değil canım benimde oldu zeki bey zaten kanama konusunda çok duyarlı ne zaman kanaman olsa haberim olsun diyodu bana
bence hemen kalk git hastaneye sıranı al kızlarada durumu anlat seni acil olarak zeki beyin yanına alırlar canım korkma bak benim bişiy olmadı bazen olabiliyo ama dr un görmesi lazım

Bence Sakin Ihmal Etme Surekli Sirt Ustu Uzan Yorulma Kendine Cok Dikkat Et Ve Mutlaka Doktoruna Gorun Canim Isallah Saglikli Bir Hamilelik Gecirirsin

Arkadaslar cok Tsk ederım yardımlarınız ıcın Murgız Evet Zekı beyde muayene olurken aynı anda tel geldı kanaması var dıe 5 dakıka ıcerısınde bayana hastanede ol dedı ve bana da kanaman varmı dedı yok dedım ama Cok az kanama oldu + Sırt ustu uzanma dedı bana ve bu duruma gorumcemler cok sasırdı dun gorumcemle gorustum bana sırt ustu yat dedı devam ederse doktoruna gorun dedı ama devam etmedı + Zekı bey bana neden sırt ustu uzanma dedı onu merak ettım bı daha kı gıdısımde sorarım ıns kotu bısey cıkmaz cunku fazla kanamam olmadı ama korktum tabı kı

Arkadaslar cok Tsk ederım yardımlarınız ıcın Murgız Evet Zekı beyde muayene olurken aynı anda tel geldı kanaması var dıe 5 dakıka ıcerısınde bayana hastanede ol dedı ve bana da kanaman varmı dedı yok dedım ama Cok az kanama oldu + Sırt ustu uzanma dedı bana ve bu duruma gorumcemler cok sasırdı dun gorumcemle gorustum bana sırt ustu yat dedı devam ederse doktoruna gorun dedı ama devam etmedı + Zekı bey bana neden sırt ustu uzanma dedı onu merak ettım bı daha kı gıdısımde sorarım ıns kotu bısey cıkmaz cunku fazla kanamam olmadı ama korktum tabı kı

canım sırtüstü uzanmak iyi değil bebek içino yüzden diyo banada diyo
sola taraf uzanacan canım
ya nasıldı bu kanama leke tarzımı yani bi bozuk paradan çokmuydu azmıydı
canım o zaman işe gitme bugün işteysende eve git dinlen bidaha azda olsa dediğim gibi aramanada gerek yok çünkü ulturasonda bakmadan anlayamaz kalk git hastaneye
canım ama inş bidaha olmaz
benim ççok oluyodu canım nedensiz leke tarzında haftada bir dra giiyodum
tabi insan korkuyo zaten zeki bey bana diyoki seni her gördüğümde korkuyorum acaba yine kanamamnmı var diye:1rolleyes:

Suan Calısıyorum ıs yerındeım kanama olmadıgı ıcın beklıyorum bı bozuk para kadar leke oldu o kadar ya zaten normaldede oluo herhalde kanama ama ben ılk defa gordugum ıcın baya bı uzuldum bı beklım bugun tkrr olacaksa aksam gıderım zekı beye ıyıyım suan ısımde yogun degıl canım bu arada sen zekı beye ne zaman gıdeceksın tkrr? ben 27 martta gıtmeyı dusunuyorum 28 martta adanaya yolculuk var onuda soracam hemde ıkılı testı yapacam

canım ben 1 nisanda gitcem bidahi sefer
canım bak yorma kendini iş ilişki olmasın en az 15 gün
bide yolculuğuda yasaklıyo eğer kanaman devam ederse haberin olsun canım
ama inş bikere gördün daha olmaz canım

kızlar 19 haftalık gebeyim cumartesi gecesi bendende 3-4 damla kan geldi şuan raporluyum dr.plesentamın aşağı doğru olduğunu söyledi sık sık takip edilcekmişim çık korkuyorum yardım edin böyle bişey yaşayan varmı

canım gebeliğin ilk aylarında azmiktarda kanama normal.bebeğin ana rahminde yerleşirken kılcal damarlara denk geliyor ve az miktarda kanamaya sebep oluyor.ama bunun mitarı aratarsa ve beraberinde ağrı varsa bu ağrıda artıyorsa hemen doktora gitmelisin.düşük ihtimali inşallah yoktur ama sen kendine çok dikkat et.yat dinlen ağır işler yapma Allah yardımcın olsun tatlım.inşallah bebişini kucağına sağ salim alırsına.s.

seadenizcim hemen doktoruna git
ve sürekli yat su ve tuvalet ihtiyacın dışında kalkma bende 2 düşük yaptım ve 2. si çok fenaydı ama iyi düşün iyi olsun ruh halinde önemli benim sorunum başka kan pıhtılaşması varmıs
senin belki rahime yerleşme kanamasıdır ben tedavi görüyorum suan

X