Yardımınıza ihtiyacım var bayanlar

beautygamze

Guru
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2008
25
7
40
Arkadaşlar 4 temmuzda düğünümüz var Allahın izniyle ve balayına gitmeyi düşünüyoruz fakat önemli bir konuda yardıma ihtiyacım var nolur cevap verin çünkü rezervasyonu ne kadar erken yaparsak o kadar uygun olur.
Sorum şu; kızlar benim nişanlım biraz muhafazakar ve üstsüz bayanların veya turistlerin çok olmadığı deniz kenarı, tarihi güzellikleri olan bir yere ihtiyacımız var. Fikirleriniz benim için çok önemli şimdiden sağolun.

Şimdiden düğününüz hayırlı uğurlu olsun canım. temmuz ayında deniz kenarında bir balayı yapmak istiyorsunuz ve üstelik üstsüzler olmasın diyorsunuz. Herşey tamamda bu üstsüz meselesi işi bozuyor. Her otel veya tatil köyü plajında gördüm mutlaka vardır. yani otel kriteriniz üstsüze göreyse akdeniz sahillerini, fethiye, ölüdeniz hiç düşünme derim.

Umarım istediğiniz gibi bir yer bulursunuz.

canım arkadasın dedıgıne katılıorum..
bıde sana bısey dıcem benım kapalı bır tanıdıgım var onlar balayı ıcın dıdıme caprıs palace a gıtmıslerdı..nasıldır nedır ne degıldır bılmıorum ama arastırırsın okıs

Öncelikle arkadaşlarım ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Aslında çok haklısınız bende olduğunu sanmıyorum ama belki gidip gören vardır diye sormak istedim. Ne yapalım bizde bakmayız sağa sola a.s

canım kapalı bayanların muhafazakar ailelerin tercih ettiği oteller ve sahiller var özel olan
onları bir araştır istersen

Canım ben kapalı değilim bikini giymek istiyorum belki beni orda hoş karşılamazlar yine de teşekkür ederim.

selam canım ..hayırlı olsun canım ..bir yastıkta kocayın inşallah ..bizimde yazın gittiğimiz yerler var ..söyliyim..oralarda öyle üstsüz filan yok ..herkes normal yani..balıkesir,in ören kasabası,erdek,in ocaklar köyü...tavsiye edrim canım ..oralar bu durumlar için ideal..sevgilerimle ..Allah mesut etsin canım ....

Teşekkür ederim canım internetten araştırdım sakin güzel bir yer geçekten değerlemeye aldım.Tekrar teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…