Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Yardımınız Gerek..

MatLda3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
10
0
Slm ben aranıza yeni katıldım uzun süredirde siteyi takip ediyorum.Tecrübelerinize dayanarak size bi şey danışmak istiyorum.17 yaşındayım ve malum sivilce problemlerim var.Yanaklarımda sivilce izleri var ve kırmızı kırmızı duruyolar.Okulda bu izler yüzünden sıkıntı çekiyorum.Sizden ricam bana bu izleri tamamen kapatmasada izlerini hafifleticek ve okulda kullanabileceğim pudralar önermeniz.Yardımlarınızı bekliyorum.

bnde bnde aynı dertten muzdarıbım
bi önerisi olan yokmu rıca etsm bnada yardm edin:)

hımm pudra bıraz yoğun olması gerekıyor ızlerı kapatması ıcın o yuzden fondotende denıye bılırsınız ama ben sıze elizabet ardenin pudrasınıda fondoteninide önere bılırım gerçekten porselen görunumu elde edılıyo ama malum kırızdeyız bırazdaha uygun bıseyler olsun dersenız mybelline önerırım neden olsa loreal ın alt markası ve urunlerı loreal le eş deger hıc bır farkları yok bence

kızlar size süper birşey önericem gerçekten sürekli kullanıldığında farkı göreceksiniz.ama bulabilirmisiniz bilmiyorum.ben burda bulgaristandan gelip giden arkadaşlarıma ısmarlıyorum senelerdirde kullanıyorum sigara içiyorum 30 yaşındayım ve yüzümbebek gibidir:)başka dabirşey sürmüyorum.kremin adı ACHROMIN ve sadece 4 ytl.macur arkadaşlarınız varsa yardımcı olurlar size.ama gerçekten harika bişey.

peki bişey daha sorabilirmiyim?
panstick kapatıcı üzerine pudra sürsem cildime çok fazla bi zararı olur mu?Bir de maybelline'in hangi ürününü tavsiye edersiniz.

Canım benim acilen cildiyeye git. Pudra o izleri daha da çoğaltır.
Pudrayla kapatarak sadece günü kurtarırsın...
Ama uzun vadede cildin mahvolur...

Canım benim acilen cildiyeye git. Pudra o izleri daha da çoğaltır.
Pudrayla kapatarak sadece günü kurtarırsın...
Ama uzun vadede cildin mahvolur...

Cildiyeye gittim ztn tedaviye başladım ancak izler yüzünden okulda arkadaşlarımın yüzüne bakamıorum özgüvenim tamamen kayboldu resmen.Bu yüzden sadece okulda kullanabileceğim bişey olsun istiyorum.Öğlen eve geliorum dışarıyada çok sık çıkan biri değilim.Eve geldiğimde de ilaçlarımı kullanıcağım için çıkarmak zorundayım ztn.Bilmiorum ya çok kararsızım ama bu şekilde kalmakta istemiyorummafoldumben

Ne kadar temizlersen temizle o pudra yüzünde kalır canım. Bu da tedaviye etki eder. O yüzden bir süre dişini sık derim ben. İnan kafana takmazsan daha çabuk iyileşirler zaten.
Benden sana abla tavsiyesi
Bir zamanlar benim cildim de öyleydi
Ama geçiyor sonra o izlerden eser bile kalmıyor

kesinlikle pudra filan kullanma daha da çok zarar verirsin cildine bir an önce cildiyeye git ve doktor ona göre ilaç versin. geçici değil kalıcı çözümlere ihtiyacın var. aynı sorun bende de vardı. doktora gittim bir kaç kremle birlikte acnegun diye bi yüz yıkama jeli verdi onları kullandım ve bütün izlerim kayboldu. sakın ama sakın pudra fondoten kullanma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…