Yardımcı olursanız sevinirim gebelik belirtileri

aycicegiizmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2024
9
2
25
Kizlar bana yardımcı olur musunuz kafam karmakarışık bu ay doktor kontrolüne gitmeden önceden kullandığım femerari regl 3 gününde itibaren günde bir defa olmak üzere 5 gün kullandım regl 31 temmuz du 3 Ağustos regl bitti ilaç kullandıktan sonra hergun korumasız ilişki yaşadım dün den beri bel ağrısı kasik ve karın ağrısı çekiyorum acaba gebelik oluşuyor mudur hiçbir sıkıntım yok 5 yaşında bir oğlum var 9 ay önce kürtaj oldum bebeğimin kalbi durdugu için almak zorunda kaldılar ve günden sonra hamile kalmaya çalışıyorum doktorum bir sıkıntı yok diyor sizde yazdiklarim gebelik olduğunu gösterir mi birde aşırı terliyorum

Kizlar bana yardımcı olur musunuz kafam karmakarışık bu ay doktor kontrolüne gitmeden önceden kullandığım femerari regl 3 gününde itibaren günde bir defa olmak üzere 5 gün kullandım regl 31 temmuz du 3 Ağustos regl bitti ilaç kullandıktan sonra hergun korumasız ilişki yaşadım dün den beri bel ağrısı kasik ve karın ağrısı çekiyorum acaba gebelik oluşuyor mudur hiçbir sıkıntım yok 5 yaşında bir oğlum var 9 ay önce kürtaj oldum bebeğimin kalbi durdugu için almak zorunda kaldılar ve günden sonra hamile kalmaya çalışıyorum doktorum bir sıkıntı yok diyor sizde yazdiklarim gebelik olduğunu gösterir mi birde aşırı terliyorum
İzmirlisin galiba sıcaktan da terliyo olabilirsin. Ateş bakmaları genelde 6.7. Haftadan itibaren oluyor çünkü. Adetine baya da var sanırım. Şuan için bi belirti hissetmen doğru sonuc vermeyebilir. İnşallah dilediğin güzel haberleri alırsın

Bata 4 gün var henüz ama 10 gündür bel ağrısı arasıra hafif kaşık sancilarum var dün akşam test yaptım çizgi hiç çıkmadı test bozuk olabilir dedim sabah erken çubuğa baktım 2 çizgi var ve ikinci çizgi biraz silik ama gözle gorebilicek kadar var yani iyice meraklandim acaba doğru mu degilmi diye

X