yardımcı olurmusunuz?

tupuk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2010
524
3
merhaba kızlar
tecrübelerinizden yararlanmaya ihtiyacım var...ya hamilelik belirtleri adet dönemi belirtilerine benzer mi once bunu sormak istiyorum...
biz bayadır bir bebek istiyoruz...doktora gittik bir kaç sorun dışında olur dedi...ama her ay hüsran bir kere adetim tam on gün geçikti ama sonuç sıfır.
bu ay adetim yine geçikti ama ben tek çizgi göreceğim korkusuyla bekliyrum...
adet olacakmişim gibi gögüslerim şişti...sürekli yorgunum bu aralar hep uyumak istiyorum...kendimi yorgun ve halsiz hissttiyorum...sabahları uyandığım bazen çok hafif bir midem bulanıyo...midem ekşio..istahım inanılmaz açıldı..herşeyi yiyebilirim
birde bazen çok hareket edince karnımda hafif bole sızı şeklinde ağrılar oluyo...
daha reglimi 3 gün geçti benmi abartıyorum acaba sizlere bir sormak istedim

adet belirtilerine benziyomuş evet iki yeğenim var ve ablamdan biliyorum. kasıklarında bi sancı olr ya aynen onun gibi bişey olduğunu duydum göğüslerde gerilme acıma vs.

Son düzenleme:
ya bilemiyorum saol cevapladığın için o yüzden konu açtım ama çok kise umursamadı azcık daha bkleyip ole test yapıcam tekrar uzulmak istemiyorum ya

canım test yapmalısın
varmı yokmu diye beklemek adeti geciktirebilir
inş senin gecikmen bebişten dolayıdır...

hımmm sen bilirsin
inş hamile kalmışsındır
bu gecikmelerde insanı amma geriyor haaaa
bugün adet günüm ne gelen ne giden
ama hiç umudum yok sabah test yaptım çıkmadı
adet belirtileri yok
adet olmadan 1 hafta önce belirtiler başlardı bu ay ise yok
hamilelik belirtilerinde ise
göğüs ucu kararması ve sbahları mide bulantısı var ama ben heveslenmiyorum
hep hüsran hep hüsran
rabbim hayrlısını versin inş

sen bana göre cesursun hemen yapmışsın tesiti ben yapamıyorum hayırlısı inş. bizede nasip olur birgün

ben ilk hamileliğimde adet gecikmesinden 1 gün sonra üstelik akşam yatığım testle öğrendim gecikmiş olması yeterli. iyide kötüde olsa sonuçsuzluktan iyidir. umarımda güzel haberdir. ama arkadaşlardan birinin dediği gibi bekledikçe adetin gecikebilir psikolojik olarak

evet yapıcam eninde sonunda
ya bir arkdaşım adetinde 3 gün sonra yaptı negatif çıktı...sonra adet tarıhinden 10 gün sonra yaptı ikinci çizgi ok silikti..bi kaç gün sonra kan testiyle öğrendi ...bu testlerde yanılma payı oluyo olmazsa direk kan testi yaptıracam zaten

kan testi düşünüyorsan adetin gelmeden bile belli oluyor canım beklemeyebilirsin

canım senin bu anlattığın belirtiler bende olduğunda hamile olduğumu öğrendim.benim de karnım şişmişti ağrılarım vardı.ben de adet olacağım bi türlü olamıyorum diye düşünmüştüm ama bu belirtiler bende 6 haftalık hamileyken çıktı.gerçi sen de hamileysen 5 haftalık olacak herhalde.inşallah gönlüne göre olur.bebek olmaz mı diye stres yapma.olur inşallah hayırlısı olsun.evde yapılan basite testlerden bi yap ikinci çizgi hafifse de pozitif demektir.

cnm inş..oledir
bayadır istiyoruz ama olmuyo o bir kerede hamile kalan insanlara mucize insanlar olarak bakıyrum
3 ay önce babam rahatsızlandı ölümden döndü derler ya ole halada riskli bir dönem içinde ben okudum-evlendim düzenimi kurdum ama kardeşim daha üniversite öğrencisi
işte bu yüzden hemen oldsun istiyorum birazda bizlere bir şeyler olursa çocuklarım kendi ayaklarının üztünde durabilecek kadar büyüsünler istiyorum her ay negetifi görünce üzülüyorum küçükte dğilim yaşım 28 oldu büyüdü diyene kadar oooo

tets yaptın mı canım. umarım iyi haberlerin vardır. benimde yaşım 28 küçüksün diyenlerede gıcık oluyorum ben de hayırlısıyla anne olmak istiyorum. dediğin gibi evladımla nasipse uzun yıllar geçirmek istiyorum. allahım hayırlı yazılar yazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…