YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?

furaz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2024
6
0
24
lütfen kınamayın boş beleş yok kondom zart zurt cevaplar yazmayın ne yaptığımın hatamın farkındayım her neyse..
Bundan on beş gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ilk iki üç seferi korunmasız bir şekilde yaptık zevk suyu geldi mi emin değiliz ve şuanda Regl olmam gerek ama hala olmadım beş gün gecikti çok stres yaptım ondan mı ve spora başladım
Hamilelik testi alamıyorum onu söylemeyin ilaçta kullanmak istemedim yan etkisi çok fazlaydı hamile olma ihtimalim çok mu

lütfen kınamayın boş beleş yok kondom zart zurt cevaplar yazmayın ne yaptığımın hatamın farkındayım her neyse..
Bundan on beş gün önce erkek arkadaşımla ilişkiye girdik ilk iki üç seferi korunmasız bir şekilde yaptık zevk suyu geldi mi emin değiliz ve şuanda Regl olmam gerek ama hala olmadım beş gün gecikti çok stres yaptım ondan mı ve spora başladım
Hamilelik testi alamıyorum onu söylemeyin ilaçta kullanmak istemedim yan etkisi çok fazlaydı hamile olma ihtimalim çok mu
Canim test yapmadan bunu bilemezsin baska yolu yok yani yada doktora gideceksin korunmasiz iliskide bu ihtimal tabiki yuksek

Canim test yapmadan bunu bilemezsin baska yolu yok yani yada doktora gideceksin korunmasiz iliskide bu ihtimal tabiki yuksek
Ama Regl gecikmesi dışında hiç bir hamilelik belirtisi yok olur mu öyle hamile olsam hami en azından midem falan bulanmaz mı

Ama Regl gecikmesi dışında hiç bir hamilelik belirtisi yok olur mu öyle hamile olsam hami en azından midem falan bulanmaz mı
Bulanmaz. Öyle hemen hamileliğin başında belirti gören insan sayısı çok az zaten.
Doktora gitmek test almaktan daha zordur kanımca senin için, bir eczaneden bi gebelik testi almaktan başka çaren yok regl gelene kadar tek çizgi görürsen ancak öyle rahatlarsın bi ihtimal.
Burda biz sana hamilesin/değilsin desek bir şey değişmeyecek çünkü

9 ay boyunca belirti hissetmeyenler var. Ya adet olana kadar bekleyeceksin ya da test bunun başka bir yolu yok maalesef 🤷‍♀️

Ama boşalma falan söz konusu değil oda var hani bu ihtimali düşürür değil mi

ihtimal düsük ama yok değil. test yapmadan da maalesef kimse kesin bir sey söyleyemez. bence sakin olun bir test yapın veya en garantisi kan verin

X