Yardımcı olur musunuz

Withcrennn

Yolcu 🎈
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2016
728
239
27
Merhaba herkese 2 aylık bir kedi sahiplendik. Herhangi bir aşı vs yaptırılmadı henüz. Daha öncede hiç deneyimimiz olmadı. Veterinere gittiğimizde ne konusmamız gerekir. İlk veteriner günü icin bilgi verebilir misiniz.

Siz veterinere ilk kez geldiğimizi,ilk kez kedi sahiplediginizi belirtin o gerekeni yapar. İç dış parazit aşıları yapiliyor öncelikle ☺️

Merhaba herkese 2 aylık bir kedi sahiplendik. Herhangi bir aşı vs yaptırılmadı henüz. Daha öncede hiç deneyimimiz olmadı. Veterinere gittiğimizde ne konusmamız gerekir. İlk veteriner günü icin bilgi verebilir misiniz.
Veterineriniz halleder, sAns getirsin 🥰🙏🏻🍀

Güle güle büyütün minnoşu 🤭🤭 biz de sokakta bulduk. Veterinere götürdük iç dış parazit yapıldı. Banyo yaptılar. Temizlendi. Tırnakları kesildi. 400gr 1.5 aylikmış.🤭💕
20 gün s9nra kontrol dediler.

Güle güle büyütün minnoşu 🤭🤭 biz de sokakta bulduk. Veterinere götürdük iç dış parazit yapıldı. Banyo yaptılar. Temizlendi. Tırnakları kesildi. 400gr 1.5 aylikmış.🤭💕
20 gün s9nra kontrol dediler.
Bizde dün gittik. İç dış yapıldı. 10 gün sonrada karma aşısı yapılacakmış. 2 aylık bizim sütlaç hanımda

Bizde dün gittik. İç dış yapıldı. 10 gün sonrada karma aşısı yapılacakmış. 2 aylık bizim sütlaç hanımda
Ya bize 1 kg olmadan aşı yapılmaz dediler🤔

Bazı veterinerler para ugruna kücücük yavrulara aşıları dayıyorlar. Kediniz eğer anne sütü emmişse asla önermiyorum aşıyı. Anne sütü koruduğu için yapılan aşılar antikor üretmiyor çünkü. O yüzden birez büyümesini bekleyin. Benim kedim 11 aylık 1 yasına girince yaptıracağım.
Dışarı çıkarmayın evde dursun. İç dış parazit aşılarında bi belirti görülmediği sürece bekleyin derim. Henüz çok küçük.

X