Yardımcı olacak yok mu ?

Mylovebaby

Minik kuş...
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2021
460
147
36. Haftalık hamileyim ama bebeğim bir hafta önden gittiği için 37. Haftalık.
Kızlar geçen sefer gene konu açmıştım ağrım var diye ve bebeğim hareketleri azaldı diye ondan sonra sizlerde gariplik hissediyorsan hastaneye git demiştiniz gittim ve orada nst de sancım çıktı ama ben çok hissetmiyorum galiba sancıları çünki nst de sancılarım 70 e kadar çıktığı bile oldu ama ben hafif regl ağrısı gibi hissettim. sonrasında iki tane serum yedim sancılarım düzenli çıktı ama çatı muayenesi yaptılar açıklık yok dediler sonrada bana yatış önerdiler bende çok sancı hissetmediğim ve açılmam olmadığı için yatıp orda boşuna öylece beklemek istemedim açıkcası birde zaten ertesi güne doktoruma randevum vardı kendi doktoruma gittiğimde de bebeğin kanala girdiğini heran herşeyin olabileceğini söyledi ama sanki böyle hemen yarın olacakmış gibi konuştu doktorum bende heyecanlandım bugünde hafif ağrılarım var ara sıra oluyor geri geçiyor ama sürekli ve düzenli değil sizlerin bebekleriniz doğum kanalına girdikten ne zaman sonra doğdu sizce ne zaman doğum yaparım tedirginim sürekli.

Tekrar doktora basvursaniz ? Kimsenin süreci bir degil. Sanciniz varmi takip Edin. Oyle pat diye dogmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…