Yardımcı Olabilir misiniz:(

derya_derya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
32
0
merhaba arkadaşlar
size danışmak istediğim bişey var.ben en son 5 martta regli oldum.bugün itibariyle 6 gün gecikti.buna ek olarak 2 nisan(regli olmam gereken gün) ve bugün kanda gebelik testi yaptırdım.2 nisandaki 0.05 bugünküde 0.50 çıktı.ikiside negatif yani.ama ben göğüs uçlarında hafif acı ve kasıklarımda hafif ağrı ayrıca karnımda da hafif seğirme tarzında şeyler hissediyorum.bu yüzden kafam allak pullak olduhiç başına böyle birşey gelen oldu mumevsim değişikliği ve acaba hamile miyim sorusundan dolayı psikolojik olarak da etkilenmiş olabilirim ama insanın içi rahat etmiyor işte

arkadaşım gebelik olsa bu kadar gecikmeye kesin kanda çıkardı çünkü en kesin sonuç kan testinde çıkıyor.. belki stresten falan reglın geciklmiş olabilir veya mevsımsel olabilir dr. görünmende fayda var. sevgıler..

canım çok istiyorsan sters yapıyorsundur onun için olur bir dahaki aya hamile olursun inşallah sende

canım çok istiyorsan sters yapıyorsundur onun için olur bir dahaki aya hamile olursun inşallah sende

mrb arkadaşlar benimde adet tarihim 3nisandı ama hala olmadım evde test yaptım pazar günü negatif çıktı acaba kan tahlili yaptırsammı yoksa 1_2gün beklesemmi kafam karıştı yaCADIARZU

canm bazen stresten olabiliyor böyle şeyler
mevsimlerde değişiyor bu etkilemiş olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…