yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar?

SaskinAnne

Zeynep'im... babasının süsü annesinin ömrü...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
7.754
8.268
41
merhaba kızlar

buraya konu açmayalı bebekten ümit keseli çok oldu. ama belki aranızda yaşayan vardır diye sormak istedim benim geçmek bilmeyen enfeksiyonlarım yüzünden bu ay bir süre korunduk ilaç bitince birliktelik başladı şimdi takvimden bakarak buldum 17. günümde birliktelik oldu zaten yumurtlamamda genelde 15-18. günler arası oluyor. adetimin 26. günü benden su kıvamında bir akıntı geldi 2 gün sürdü acaba yumurtlama mı oldu dedim ama 26. gün çok uzun bir zaman olması da mümkün değil neyse dün adet olmam lazımdı olmadım çok kasık ağrım var batıyor resmen hamilelik yoktur dedim ya ümidim yok ama olabilir de değilmi? sadece sol kasığım ağrıyor hepsi bu akıntı falan yok

allahtan ümit kesilmez lütfen sizde kesmeyin.bu forumda çok okudum ben ne zaman ki bebek ümidimi kaybettiğim an hamile olduğumu öğrendim diye yazan.ben ilk hamileliğimde adet olduğumu zannetmiştim bir iki gün boyunca kahverengi leke gibi akıntı olmuştu.adet gününüz geçtiyse bi test yapın bakalım.inşaallah hamilesinizdir...

allahtan ümit kesilmez lütfen sizde kesmeyin.bu forumda çok okudum ben ne zaman ki bebek ümidimi kaybettiğim an hamile olduğumu öğrendim diye yazan.ben ilk hamileliğimde adet olduğumu zannetmiştim bir iki gün boyunca kahverengi leke gibi akıntı olmuştu.adet gününüz geçtiyse bi test yapın bakalım.inşaallah hamilesinizdir...

insan bir süre sonra test yapmaya da korkuyor :) birkaç gün daha bekleyeceğim olmazsa yaparım o zaman leke yok bende sadece kasık ağrısı özellikle eğildiğimde kalkarken oluyor bir yandan da enfeksiyonum tekrarlamışta o mu ağrı yapıyor diye korkmaya başladım :KK43:

X