Yardıma ihtiyacım var

ardacinar

Guru
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
1.805
1.943
Arkadaşlar yaklaşik 4 gündür diyet yapıyorum güzelde gidiyodu ta ki bugüne kadar sabah geç kalktım oruç tutamiyodum panik atağim var onu tetikliyor o yüzden tutamıyorum yaklaşık 7 kilo vermek istiyorum ama bugün geç kalktığım için öğleni atlamak istedim tabi olmadı yediklerimi yazıyim bana yardım edin nasıl beslenmem lazım metabolizmam yavaş spor yapamıyorum o yüzden kaloriden kısmam gerekiyor
Sabah 4 kaşik yulafa yarım muz 5 çiğ badem atıp yarim bardak sütle onu yedim
Saat 10 buçuktu
2 buçukta bir sütsuz nescafe yanında 10 15 kadar leblebi avuç içi kadar kuru üzüm ve iki kuru kayısı yedim tabi saat 5 gibi cok acıktım ve oğlum tost istemişti ona tost yaparken kendime de bir tost ekmegini ikiye bölüp ince bi kaşar peyniriyle yağsız tost yedim ve çok pisman oldum
7 buçuk gibi de firinda tavuk göğsü ve ayran içtim ama şekerim düştü galiba 5 ten sonra çok mutsuzdum bana örnek menüler verebilirmisiniz diyet yapmak isteyenlerle birlikte devam edebiliriz de

Tükettiğiniz menüde hiç bir sıkıntı yok. Pişmanlığınız tostsa arada olur o kadar ki her gün olsa bile bu menüyle kilo verirsiniz emin olun. Tavsiyem leslie yapın 15 dk bile yapsanız gerçekten çok fark ediyor.

Teşekkür ederim leslie de yapcam inşallah hergün niyetlenip yapamıyorum evet tosttan cok pişman oldum açıkçası

Teşekkür ederim leslie de yapcam inşallah hergün niyetlenip yapamıyorum evet tosttan cok pişman oldum açıkçası
Olmayın işte ben çok daha fazlasını tüketerek güzel kilo verdim Şekerden uzak durduğunuz sürece problem yok.

menünüz eksik gibi yeterli değil... kilo boy yağ oranınız nedir?

menünüz eksik gibi yeterli değil... kilo boy yağ oranınız nedir?
Evet biraz daha esnek olmam gerekiyor herhalde ama boyum 1.63 70 kiloydum şimdi 69 a düştüm 58 ideal kilom ama ben 63 olsam ilk etapta o bile cok iyi göbeğim ve basen bölgem bence felaket aslında ben bu şekilde diyet yaptığımda verebiliyorum yoksa veremiyorum hep az yemem gerekiyor

az ve sık yemek .. o zmn biraz daha erken kalkmanız nacizane tavsiyem..ben de geçen sene diyetisyenle güzel kilolar verdim ama diyeti bırakınca bi dönem sonra verdiğimin katıyla geri aldım.. şuan 2 sene önceki kiloma jett hızıyla döndüm...3 ana 2 ara öğün şeklinde kendinizi ayarlayın.. günlük kaç kalori almanız gerek öncelik buna bakın.. ve en fazla -700 açık verin ki haftada 1 kilo kaybını yaşayabilin...

Aynen tesekkür ederim böyle yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…