yardıma ihtiyacım var lütfen cevap verin

loveli

Rabbim koru yavrularımı
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
25.401
293
senağlamakızlar vajina kuruluğunu nasıl halletiniz evlendiğimden beri kuruluk yaşıyorum bunun için glitgelen kayganlaştırıcı kullanıyorum ama bebek istiyorum su bazlılar spermleri öldürmüyormuş yardım edin bana ya

cnm bence bı jınekolaga gıt benım halamda da olmustu bı krem kulandıı ondan sonra duselmeye basladıı

canım geçmiş olsun ...
Ama bencede doktora gitmen daha mantıklı tatlım yaa..
başkasının uyguladığı belki sana iyi gelmeye bilir canımmm..
jinekoloğa görünmende fayda varr
Allah yardımcın olsunnn:teselli:

ilk aylarımda benimde olmuştu anam babam usulü vazelin kullanmıştım hemende hamile kaldım zaten yani bi zararı oldunu sanmıyorum.ilk zamanlar böyle şeylerin yaşanması gayet normal bence..çiftlerin birbirine alışması zaman alıyor özellkle biz kadınlar utangaçlığımız zamnla atabiliyoruz ..kuruluğun sebebi konsantre olamamaktan kaynaklanır..

1 yıl oooldu ya hala geçmedi yarın dr gitcem hepinize teşekkür ederim

inan sıkıldım hep kafamda accaba ıslaklık varmı geriliyorum ben rahatlasam eşim geriliyor öfff ya

Öncelikle kendini rahat bırakmalısın.Ben sana hem kayganlaştırıcı hem de uyarıcı etkisi olan Sex'tiva yı önerebilirim.

bende 1 yıllık evliyim başlarda olmadı bende ama zaman zaman oluyo
bu neden olabilir peki

canımm geçmiş olsun.ilk za manlar bendede vardı.konsantre olamamaktan kaynaklanıyordu.daha sorları geçti.ama senin 1 sene olmuş.biran önce doktora gitmelisin.

inan sıkıldım hep kafamda accaba ıslaklık varmı geriliyorum ben rahatlasam eşim geriliyor öfff ya

güzelim bende evliliğimin ilk aylarinda yaşadim gittim dr'a ilaç vermeden gerildiğimden dolayi olduğunu dedi hani dr da öyle diyince insanin içi bir rahatladi daha sonra belli süre daha yaşadiktan sonra şükür şunda yaşamiyoruz.ilişki süresini uzatmayi dene bence..

bende 1 yıllık evliyim başlarda olmadı bende ama zaman zaman oluyo
bu neden olabilir peki
konsantrasyon olamaman etkiler,yada özel hayatında yaşadığın sıkıntılar ee..hayat güllük gülistanlık gitmiyor her günümüz

hepinize teşekkürler sorunum ön sevişmeyi kısa tutuyormuşum ondan tam konsantre olamıyordum umarım bi daha olmaz bebek istiyorum kayganlaştırıcı spermlere zarar veriyor mu vermiyor mu düşünmekten kafayı yiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…